Nowy model FB Mondial to bardzo ciekawy design, który przeniesie cię w czasie do wyścigów z lat 50. Retro-motorsportowy styl sprawia, że Pagani 1948 przywraca emocje i pasję klasycznych motocykli wyścigowych. Zastosowana technologia jest dodatkowo nowoczesna. Zamontowany silnik DOHC jest jednostką znaną z bardzo dobrych osiągów i wytrzymałości.

Motocykl wykonano z wielką starannością i dbałością o detale. Elementy takie, jak wyszywana nazwa na siedzisku, czy logo na manetkach i włoska flaga podkreślają jego wyjątkowość. Specjalnie zaprojektowana nakładka sprawia, że motocykl wygląda jak prawdziwa wyścigowa maszyna, żywcem wyjęta z toru. Wystarczy ją zdjąć, by stał się funkcjonalnym pojazdem dla dwóch osób.

W salonach znajdzie się większa wersja Sport Classic 300, która dzięki 23KM mocy będzie świetną propozycją zarówno do jazdy sportowej, lecz także świetnie się sprawdzi w przypadku powolnej przejażdżki. Obydwie wersje tego kultowego motocykla będą wyposażone w elektryczny rozrusznik i wtrysk paliwa, 6-stopniową skrzynię biegów i chłodzenie cieczą. Nowoczesna technologia w retro wydaniu. To lubimy!