Z udziałem takich osób jak Andrew Scotta, Giorgio Armaniego czy ASAP Rocky’ego, Fashion Awards to bez wątpienia jedno z najbardziej stylowych wydarzeń tego roku. Zeszłej nocy w londyńskim Royal Albert Hall nagrodzono najważniejsze osobowości mody, w tym Naomi Campbell oraz Kima Jonesa. Wyróżnienia to jedno, ale nawet jeszcze większe emocje budzi to, co dzieje się wcześniej na czerwonym dywanie. W tym roku mieliśmy nie tylko morze czarnych smokingów, ale także sporo kreacji, które postanowili wyłamać się z dress code’u „black tie”.

ZOBACZ TEŻ: Róże Gali 2019. Najlepsze męskie sylwetki: Kamil Nożyński, Wojciech Mazolewski i inni [GALERIA]

Dwurzędowy smoking Giorgio Armaniego czy Sama Claflina to przykład niewymuszonej elegancji, ale nie wszyscy panowie postanowili przyjść klasycznie ubrani. Raper Kojey Radical pojawił się w błękitnym zestawie od Dunhilll, który wyróżnia się niezwykłą marynarką w stylu kimono. Kolega po fachu Tyler, the Creator przyszedł ubrany w zieloną bejsbolówkę, beżowe spodnie i czapkę traperską (!), a kierowca F1 Lewis Hamilton założył na siebie czarny golf i bawełniany kardigan. Z kolei model David Gandy pokazał świetną wariację wieczornego stylu: zamiast czarnego smokingu, założył biały. ASAP Rocky poszedł w bardziej szaloną stronę, bo zaprezentował wersję sportowo-oversizową.

Koniec końców panowie jak zwykle ładnie się pouzupełniali – jedni postawili na tradycyjne rozwiązania, drudzy na interesujący ekscentryzm. To kolejny już dowód na to, że męska moda sprawdza dobrze odnajduje się także w bardziej eksperymentalnym wydaniu.