Fantazje erotyczne są tak samo normalne, jak popęd seksualny. Nie da się od nich uciec, więc nie pozostaje nam nic innego, jak je zaakceptować. To niewypowiedziane pragnienia, odzwierciedlające to, o czym skrycie marzymy. Spokojnie, nie każdą fantazję trzeba interpretować dosłownie. To, że wyobrażasz sobie siebie jako dominanta, wcale nie musi oznaczać, że właśnie taka rola w sypialni jest dla ciebie jedyną słuszną. Seksualne fantazje nie zawsze są dosłownym odbiciem intymnych potrzeb. Często stanowią ujście dla chwilowego niezaspokojenia i mówią nam o potrzebie przełamania łóżkowej rutyny. O czym fantazjujemy najczęściej?

Fantazje erotyczne – zbliżenia z dwiema kobietami

Fantazje erotyczne mężczyzn często zmierzają w kierunku miłosnych trójkątów. Fantazjujemy o dwóch kobietach, które całą swoją uwagę skupiają na nas; o nas samych w roli widza, i o gorącym spotkaniu, którego wszyscy uczestnicy wzajemnie obdarzają pieszczotami. Nie ma w tym nic dziwnego, bo seks w większym gronie jest jednym z największych męskich pragnień, którego większość z nas nigdy nie urzeczywistni. Może to i lepiej, w końcu nie każdy związek jest gotowy na takie eksperymenty. Jeżeli oboje nie jesteście całkowicie przekonani, że wprowadzenie drugiej kobiety do sypialni jest dobrym pomysłem, będzie lepiej, jeżeli to pragnienie pozostanie wyłącznie fantazją. 

Fantazje erotyczne – seks w miejscu publicznym

Fantazje erotyczne o niegrzecznych zabawach w miejscu publicznym to kolejny klasyk męskiej wyobraźni. Podniecająca jest już sama wizja zbliżenia w miejscu innym niż własna sypialnia, a jeżeli dodamy do tego możliwe ryzyko nakrycia przez przypadkowe osoby, robi się naprawdę gorąco. Fantazjujemy o zbliżeniu w windzie (chyba każdy facet choć raz wyobrażał sobie namiętną sytuację w dźwigu, który utknął między piętrami), na plaży, w lesie, w kinie, w samochodzie lub po prostu gdzieś w zaciemnionym zaułku miejskich ulic. To jedna z najgorętszych męskich fantazji, która poniekąd wyraża bunt przeciw przyjętym normom społecznym. Zanim zdecydujesz się zrealizować tę fantazję, pamiętaj jednak, że nieobyczajowe zachowanie w miejscu publicznym jest nielegalne. Warto mieć to na uwadze, bo konsekwencje mogą być nieprzyjemne. 

Fantazje erotyczne – dominacja

Kolejny punkt na naszej liście, to fantazje erotyczne o dominacji nad partnerką. Krępowanie rąk, nagroda za posłuszeństwo i kara za jego brak – to niezwykle podniecająca wizja, która często gości w męskiej wyobraźni. Nie ma w tym nic dziwnego, samcza natura każe nam bowiem kontrolować każdy aspekt życia, także sferę erotyczną. Wizja uległej partnerki, bez słowa sprzeciwu wykonującej wszystkie polecenia swojego pana i bezpruderyjnie zaspokajającej wszystkie jego potrzeby, jest niezwykle stymulująca. Przejmowanie stuprocentowej kontroli nad intymną sytuacją działa na naszą wyobraźnię, co do tego nie ma wątpliwości. W końcu każdy z nas jest najlepszym kochankiem i łóżkowym macho.

Fantazje erotyczne – uległość

Fantazje erotyczne o dominacji nie zawsze stawiają nas w roli pana. Zdarza się, że fantazjujemy o byciu zdominowanym. Wizja, w której kobieta traktuje nas jako swoją prywatną seks-zabawkę, spełniającą każdą jej zachciankę, może być bardzo stymulująca, jednak wielu mężczyzn odczuwa przy tym swoisty niepokój. Spokojnie, fantazjowanie o byciu uległym nie oznacza, że jesteś niemęski. Wbrew pozorom takie marzenia można łatwo wytłumaczyć – gdy na co dzień jesteś odpowiedzialny za wiele spraw, nie tylko prywatnych, ale także zawodowych, twoja wyobraźnia podsuwa ci obraz, w którym oddajesz kontrolę i poniekąd uwalniasz się od jakiejkolwiek odpowiedzialności. To całkowicie normalne i nie powinno cię martwić. 

Fantazje erotyczne – noc z przyjaciółką żony

Gorąca noc z seksowną przyjaciółką twojej żony/partnerki? Każdy facet, który nie chce narazić się na gniew swojej drugiej połówki, zaprzeczy takim fantazjom, ale w męskim gronie możemy bez skrępowania przyznać się, że czasami marzymy o takim wybryku, mało tego – nie mamy z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia. I dobrze, bo fantazja to nie to samo co rzeczywistość. Już w okresie dojrzewania tworzyłeś obrazy upojnych nocy z najróżniejszymi kobietami i jeżeli takie wyobrażenia towarzyszyły ci przez kolejne lata, sakramentalne tak nie sprawi, że nagle wyzbędziesz się wszystkich erotycznych fantazji. A że najbliższa przyjaciółka twojej drugiej połówki jest wyjątkowo atrakcyjną kobietą, podświadomość tworzy obrazy z jej udziałem. To normalne, tym bardziej...

Fantazje erotyczne – noc z żoną przyjaciela

... że zakazany owoc zawsze smakuje najlepiej. Pewnie dlatego w wielu erotycznych fantazjach pojawiają się także żony naszych najlepszych przyjaciół. Istnieje coś takiego, jak niepisany męski kodeks i chyba każdy z nas wie, że żona/partnerka kolegi pozostaje nietykalna. W fantazjach można jednak pozwolić sobie na wiele, także na upojną noc z drugą połówką najlepszego przyjaciela. To właśnie wizja zdobycia kobiety, której tak naprawdę nie możemy zdobyć, pociąga nas najbardziej w tego typu marzeniach. 

Fantazje erotyczne – wyuzdana partnerka

Męskie fantazje erotyczne nie dotyczą jednak wyłącznie obcych kobiet, bo równie często wyobrażamy sobie swoje partnerki. W naszych wyobrażeniach kobiety, z którymi dzielimy życie, często jawią się jako wyzbyte zahamowań, odważne, gotowe zrobić wszystko, o czym marzymy. Sprośne słówka, erotyczna bielizna, prowokujące gesty... wizja uwiedzenia przez niegrzeczną żonę działa chyba na każdego mężczyznę. 

Fantazje erotyczne – seks analny

Fantazje erotyczne mogą też dotyczyć tego, czego nie dostajemy w sypialni. Seks analny nie jest już tematem tabu, jednak bądźmy szczerzy – taka forma współżycia nie odpowiada każdej kobiecie. Jako dżentelmen, z pewnością zdajesz sobie sprawę, że seks ma sprawiać przyjemność obu stronom, a w sypialni nie należy do czegokolwiek przymuszać. Pozostają ci więc fantazje, za to niezwykle stymulujące – w końcu nic nie może równać się z widokiem damskich pośladków, a zakazany charakter tego obszaru sprawia, że wyobrażenia są jeszcze bardziej podniecające.

Fantazje erotyczne – masturbacja

Fantazje erotyczne o masturbującej się żonie to kolejny punkt na naszej liście. Wyobraźnia często podsuwa nam takie obrazy, głównie dla tego, że autoerotyka w wykonaniu kobiet najczęściej nie jest tematem, który nasze partnerki chciałyby z nami poruszać. To co nasze damy robią, kiedy nie ma nas w domu, pozostaje zagadką, którą wyjątkowo ochoczo ubieramy w nasze wyobrażenia na ten temat. Jest jeszcze jeden powód, dla którego tak często wyobrażamy sobie partnerki, poddające się pieszczotom. Dzięki temu utwierdzamy się w przekonaniu, że nasze wybranki myślą o seksie tak samo intensywnie, jak my.

Fantazje erotyczne – noc z nieznajomą kobietą

Fantazje erotyczne zawsze „mają twarz”, jednak często zdarza się, że marzymy o kobietach, których nie znamy. Wchodzisz do sklepu, przy ladzie spotykasz nieznajomą piękność, a po chwili - lądujecie w łóżku. Innym razem, atrakcyjna pani doktor, podczas badania kontrolnego, posuwa się o krok za daleko i sprawy przybierają nieoczekiwany obrót. Scenariuszy upojnych chwil z nieznajomą jest wiele Nie, wcale nie oznacza to, że podświadomie pragniesz skoku w bok, to raczej wyraz tęsknoty za czasami kawalerskimi, kiedy można było sobie pozwolić na wiele.

Fantazje erotyczne – noc z prostytutką

Fantazje erotyczne na każdym kroku utwierdzają nas w przekonaniu, że to, co zakazane, jest najbardziej pociągające. Nie każdy przyzna się do tego, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że na całym świecie nie ma chyba mężczyzny, który choć raz nie fantazjował o płatnym seksie. W tej fantazji podniecająca jest nie tylko wizja nieznajomej kobiety, która spełni każdą z naszych zachcianek, ale także towarzyszące temu wszystkiemu uczucie wstydu.

ZOBACZ: Rozmiary prezerwatyw: jak dobrać odpowiedni dla siebie? Jak dopasować prezerwatywę do członka?

CZYTAJ TEŻ: Męski punkt G: gdzie jest i jak go stymulować?

WIĘCEJ O SEKSIE: Jak radzić sobie z przedwczesnym wytryskiem?