Rami Malek nie jest jedynym aktorem, który pojawił się w obecnej kampanii Saint Laurent na wiosnę-lato 2020. Jednak tym razem dom mody dodał do swojej listy kogoś, kto zdecydowanie pasuje do świata mody. To aktor Ezra Miller, który pojawił się na zdjęciach i spocie Saint Laurent ubrany w cekiny i lamy.

27-letni Amerykanin znany jest ze swojego stylu, który można uznać za definicję gender fluid. Najlepszym tego przykładem jest jego look z ostatniego pokazu Saint Laurenta na wiosnę/lato 2020, na który przyszedł ubrany w lampartową stułę i szorty, mając na sobie także srebrne, brokatowe buty. Na twarzy miał napisane słowo „dziwka”. Bardziej glamowym i prowokacyjnym już się nie da być. Nic dziwnego, że Saint Laurent postanowił zaangażować go do swojej kampanii.

W sesji i spocie Saint Laurent, stworzonych przez Davida Simsa i dyrektora kreatywnego Anthony'ego Vaccarello, Miller jest zdecydowanie bardziej stonowany, choć jego baletnicze pozy i czarny lakier do paznokci przywodzą na myśl legendarnego tancerza Wacława Niżyńskiego, który święcił triumfy na początku XX wieku.

ZOBACZ TEŻ: Najnowsza stylizacja Ezry Millera z czerwonego dywanu to prawdziwe szaleństwo

Co ciekawe, w spocie słyszymy początek utworu „Mass Production” Iggy’ego Popa z jego najlepszej solowej płyty „The Idiot” (1977), nagranej we współpracy z Davidem Bowiem. Nie dość, że podtrzymuje to rockowy charakter francuskiego domu mody, to jeszcze przy okazji ma subtelne powiązanie z Bowiem, który w jednej z faz swojej kariery był nie mniej androgeniczny niż Miller.

W poprzednich kampaniach Saint Laurent pojawili się m.in. Travis Scott, Keanu Reeves i Vincent Gallo, więc można powiedzieć, że Miller dołączył do zacnego grona. Poniżej spot: