Po raz pierwszy po akcji #zostańwdomu i okresie kwarantanny redakcje ELLE MAN i ELLE spotkały się ze swoimi gośćmi w klubie FHouse przy ulicy Foksal 19 w Warszawie, abyśmy razem mogli świętować ukazanie się wakacyjnego, podwójnego numeru obu magazynów. 

Całemu wydarzeniu przyświecało hasło #ELLEtogether - bo tego lata łączymy się nie tylko z naszym damskim odpowiednikiem, ale w końcu, po wielu miesiącach kwarantanny i domowej izolacji, także z naszymi przyjaciółmi, znajomymi i rodziną. A w tym przypadku – z naszymi partnerami, klientami, reklamodawcami i czytelnikami. 

Wydarzenie pod hasłem #ELLEtogether zostało wzbogacone o panel dyskusyjny, który miał formę niekończącej się, luźnej rozmowy z dawno niesłyszanym znajomym. Wydarzenie poprowadzili redaktor naczelna magazynu ELLE, Marta Drożdż i redaktor naczelny ELLE MAN, Olivier Janiak, którzy na scenę zaprosili naszych gości: dziennikarkę Magdę Mołek oraz socjologa Tomasza Sobierajskiego, którzy opowiadali o tym, jak zmieniły ich ostatnie miesiące, o bliskości i tęsknocie, o ludziach i naszej miłości do nich, która szczególnie mocno dała o sobie znać właśnie w czasie epidemii koronawirusa. 

- Zrozumieliśmy, że jesteśmy zwierzętami społecznymi. Ładniej to się określa "istoty społeczne". Ale w tej pandemii zrozumieliśmy, że jesteśmy właśnie zwierzętami. Każdy miał taką żywą potrzebę, czyli coś co nie jest przefiltrowane przez mózg, spotkania z drugim człowiekiem, poczucia czegoś bliskiego, przytulenia – tak o mijającym już czasie domowej izolacji opowiadał ze sceny Tomasz Sobierajski.  

Na wydarzeniu pojawił się też bohater naszego nowego numeru, Sebastian Fabiański, który w wakacyjnym ELLE MANIE opowiada o swojej twórczości i o tym, jaki wpływ na nią miał jego tata. 

Wydarzenie odbyło się w klubie FHouse, który po raz pierwszy otworzył się właśnie dla nas. Nie mogło na nim zabraknąć zaprzyjaźnionych z nami marek. Byli z nami Aperol (podczas wydarzenia serwowaliśmy nasz ulubiony wakacyjny Aperol Spritz) oraz Cisowianka Perlage, która gasiła pragnienie naszych przyjaciół przybyłych na wydarzenie. 

Co się działo podczas wtorkowego eventu, zobaczycie w naszym filmie wideo: 

Pełną fotorelację ze spotkania znajdziecie w naszej GALERII>>>. Trzymajmy się razem! #ELLEtogether

ZOBACZ TEŻ: 5 powodów, dla których musisz mieć wakacyjnego ELLE MANA