Podczas tegorocznego Open’er Festival Olivier Janiak poprowadzi dwa panele dyskusyjne ELLE MAN na Fashion Stage. Skąd pomysł na taką inicjatywę?

ELLE MAN na Fashion Stage podczas Open’er Festival 2019

Moda to nie tylko kreacja, pomysł, projektowanie to także biznes. Niełatwy, wymagający. Podlegający nieustannym zmianom. Jak się na modowym rynku odnaleźć? Jak zawalczyć o swoją przestrzeń, rozpoznawalność brandu, sprzedaż? Jakie cechy pomagają zagospodarować swój kawałek modowego rynku? O wszystkich ważnych dla modowych twórców tematach oraz o autentyczności, prawdzie i roli Instagramu w świecie mody porozmawiamy właśnie w ramach paneli ELLE MAN na Fashion Stage podczas tegorocznej edycji Open’er Festival. Na festiwalowiczów czekają aż dwie odsłony tego panelu.

ELLE MAN na Fashion Stage - harmonogram

3 lipca o godzinie 16:30 Olivier Janiak, redaktor naczelny ELLE MAN, będzie rozmawiał z autorami kolekcji prezentowanymi na Fashion Stage. Natomiast dzień później – 4 lipca o godzinie 16:30 gośćmi Oliviera będą Robert Kupisz i Michał Rejent - współtwórca takich marek jak LALA i PLNy.  Relacji z obu paneli szukajcie na naszym Instagramie. Zapraszamy!

Fashion Stage na Open’er Festival 2019

Rok 2009 w historii Open’era to nie tylko imponujący program z koncertami m. in. Kings of Leon, Arctic Monkeys The Prodigy czy Moby. Po raz pierwszy wtedy na festiwalu pojawił się pierwiastek modowy, czyli strefa Fashion’er/Fashion Stage. Od pierwszej edycji miała misję: prezentować projektantów ciekawych, odważnych.

W tym roku jest to już 11. edycja tego projektu i stanowi ona niezwykłą przestrzeń modowych inspiracji dla niezależnych marek, pokazów mody, ludzi pełnych pasji. Do tej pory prezentowali się w niej takie nazwiska oraz brandy jak: Michał Szulc, Adrian Krupa, Joanna Hawrot, Hyakinth, Nenukko, Waleria Tokarzewska- Karaszewicz, UEG, Patryk Wojciechowski, Sieradzky, MISBHV, Kata Haratym, Pat Guzik, Tomasz Armada, Bodymaps

Strefa swoim wyglądem (transparentnym namiotem) od lat udowadnia, że moda przenika naturalnie przestrzeń festiwalu. Jej wieloletni patroni -  Elle i Glamour relacjonują z festiwalu najodważniejsze kreacje, szykują poradniki festiwalowego outfitu.  Strefa współpracuje z topowymi markami kosmetycznymi przygotowując profesjonalne zaplecze wybiegu.  

W 2019 gościmy: Bylevskay, Diligent, Dominika Syczyńska, Ewa Gołaszewska, Jackob Buczyński, Maja Bączyńska, Pilawski, SURPLUS, Synthetic 100% natural.