Za każdym razem, gdy za oknem następuje zmiana pór roku wszyscy stajemy przed tym samym zadaniem – trzeba schować sezonowe ubrania i wyjąć te, które bardziej pasują do aury za oknem. Jednak warto pamiętać, że przed zamknięciem ubrań w pudełkach dobrym pomysłem jest odświeżenie ich przed kilkoma miesiącami odpoczynku od noszenia, dzięki temu dotrwają do kolejnego sezonu w idealnym stanie. 

Do tego procesu świetnie sprawdzi się szafa parowa Samsung AirDresser, która jest przełomowym rozwiązaniem wyposażonym w szereg programów stworzonych z myślą o różnych grupach odzieży, także tych, których nie możemy prać w pralce. Szafa Samsung AirDresser nie tylko odświeża, wygładza zagniecenia, usuwa nieprzyjemne zapachy i pozwala bezpiecznie suszyć ubrania, ale także posiada funkcję dezynfekcji.

Zobacz, jak prezentuje się wnętrze szafy Samsung AirDresser z wieszakami Air Hangers.

Co można odświeżyć w szafie Samsung AirDresser? 

Kurtka skórzana

Kurtka skórzana stanowi element wielu udanych męskich stylizacji. Wiadomo jednak, że skóra nie przepada za wodą. Nawet gdy zmokniemy powinniśmy na nią bardzo uważać – nieodpowiednie odwieszenie kurtki może skutkować nieodwracalnymi odkształceniami. Jednak wciąż pozostaje problem jak usunąć z niej nieprzyjemny zapach? Najlepiej zastosować specjalny program w szafie parowej Samsung AirDresser przeznaczony do odświeżania odzieży skórzanej. Dzięki niemu szybko i bezpiecznie usuniesz zapachy, a także cząsteczki kurzu, a na kurtce nie powstaną zagniecenia i odbarwienia. 

Marynarka

Eleganckie marynarki i garnitury to modowa klasyka. Dla wielu mężczyzn stanowią one element codziennego ubioru, co czyni tę grupę odzieży o tyle problematyczną, że zazwyczaj marynarki i garnitury nie kwalifikują się do prania w pralce. Na szczęście, dzięki wyjątkowej szafie Samsung AirDresser unikniemy uciążliwych i czasochłonnych wizyt w pralni. Cykl Suits został zaprojektowany specjalnie z myślą o garniturach i marynarkach. Dzięki niemu w szybki i prosty sposób można odświeżyć odzież, a także skutecznie usunąć z niej pyłki, kurz i uporczywe zagniecenia. 

W szafie parowej Samsung AirDresser z łatwością odświeżysz ubrania, takie jak marynarki, kurtki, czy płaszcze.

Płaszcz

Wełniane płaszcze to klasyczny element garderoby jesienią. Częste wizyty w pralni są uciążliwe i mogą szkodzić szlachetnym tkaninom np. wełnie z dodatkiem kaszmiru, z których wykonane są najlepszej jakości płaszcze. Idealnym rozwiązaniem będzie odświeżanie ich za pomocą programu wełna dostępnego w szafie parowej Samsung AirDresser, bez użycia wody i detergentów. 

Ciekawym dodatkiem jest tryb „Moja szafa" dostępny w aplikacji mobilnej Smart Things. Pozwala on wprowadzić informacje o odzieży, a także dodawać ubrania do aplikacji i pobierać zalecenia dotyczące ich pielęgnacji. Dodatkowo, w trybie „Historia" da się dodać aż do 9 najbardziej przydatnych cykli, których kolejność w przyszłości można dowolnie zmieniać.

Szafa odświeżająca ubrania Samsung AirDresser pozwala dbać o odzież wygodnie i systematycznie, bez konieczności częstych wizyt w pralni. Dzięki niej dbanie o garderobę będzie proste: wiosenne i letnie ubrania będą gotowe na nadchodzący sezon, a zimowe – takie jak kurtki puchowe czy kombinezony narciarskie – po odświeżeniu będziemy mogli spokojnie przechowywać do kolejnego sezonu.

Sprawdź, jak wypadła szafa Samsung AirDresser w naszym teście wideo. Znajdziecie go w poniższym playerze: