W czasach ciągłego technologicznego rozwoju, kiedy nowości na rynku gadżetów pojawiają się prawie każdego dnia ciężko jest stworzyć produkt, który nie tylko będzie całkowicie innowacyjny, ale też niezwykle praktyczny. To właśnie niezwykłe połączenie funkcjonalności, doskonałego designu i zupełnie nowej technologii jest jednym z największych atutów nowego laptopa ASUS ZenBook Duo 14.

Mieliśmy okazje „pobawić" się tym sprzętem przez kilkanaście dni i jesteśmy przekonani, że wielu z was przypadłby on do gustu. Piszę „pobawić", bo z nowym laptopem ASUSa nawet najbardziej monotonne zawodowe zadanie może zmienić się w niezły fun. Doskonale zaprojektowany dodatkowy monitor pozwala wnieść efektywność pracy na zupełnie nowy poziom, świetne części składowe dają płynność działania, a dobrze narysowana bryła pozwala cieszyć się niezakłóconą niską temperaturą urządzenia. 

Jeśli szukacie laptopa, który spełni wszystkie wasze wymagania i stanie na wysokości zadania nie tylko w czasie codziennej pracy, ale też podczas wieczornego relaksu na kanapie, to właśnie do znaleźliście. Więcej naszych opinii o nowej niezwykłej maszynie ASUSa znajdziecie w poniższej wideorecenzji: