Całodniowe wydarzenie odbędzie się 6 kwietnia w hotelu Raffles Europejski Warsaw. W programie konferencji znalazło się 17 prelekcji skupionych wokół trzech bloków tematycznych: Fashion Now, Fashion Future oraz Beyond Fashion. Atrakcją wydarzenia będzie apartament ELLE, w którym czytelniczki będą mogły wejść do świata ELLE, spotkać się z redakcją oraz wziąć udział w warsztatach przygotowanych przez redakcję oraz partnerów wydarzenia.

 - ELLE od 25 lat inspiruje Polki do budowania swojego niepowtarzalnego stylu. Jest blisko kobiet, dlatego ELLE About Fashion to konferencja o kobietach i dla kobiet. ELLE to także marka innowacyjna, dlatego zdecydowaliśmy się na przygotowanie dla czytelników live streamingu z konferencji. Nasze Czytelniczki z poza Warszawy będą mogły razem z nami uczestniczyć w wydarzeniu – ideę wyjaśnia Marta Drożdż, redaktor naczelna ELLE.

Wśród zaproszonych prelegentów są m.in. projektantka Gosia Baczyńska, która opowie o swoich doświadczeniach w branży mody, założycielka GeekGoesChic Kasia Gola, socjolożka biznesu Marta Karwacka, strateżka i przedsiębiorczyni Olka Kaźmierczak, specjalistka ds. trendów w modzie Marlena Woolford, a także Paulina Młynarska, Katarzyna Nosowska i Magda Mołek. Do grona prelegentów dołączyła również Maffashion.

To wyjątkowe grono podzieli się z uczestnikami ELLE About Fashion swoimi historiami i doświadczeniem, opowie o kulisach swojej pracy, skomentuje trendy i opowie o budowaniu poczucia własnej wartości.

Szczegóły i bilety dostępne są na stronie elleaboutfashion.pl. W imieniu magazynu ELLE i własnym – zapraszamy!