Ekskluzywny Menel na swoim blogu przedstawia najnowsze trendy w modzie męskiej. Jego styl, uroda i sesje najwyraźniej spodobały się Polakom, bo jest jednym z najbardziej popularnych blogerów w naszym kraju. Doceniła to islandzka marka ICEWEAR, zapraszając Kamila Pawelskiego (bo tak naprawdę nazywa się Ekskluzywny Menel) do współpracy. Bloger miał przetestować nową kolekcję brandu i został także twarzą kampanii Blue Iceberg, wyłącznego dystrybutora odzieży ICEWEAR w Polsce.

"Odzież ICEWEAR, którą miałem okazję przetestować podczas sesji w charakterystycznych dla Islandii warunkach, jest wiatroszczelna, wodoodporna i oddychająca. Chroniła nas przed nieprzewidywalnymi warunkami pogodowymi i jednocześnie pozwoliła cieszyć się urokami tej surowej wyspy. Poza tym minimalizm i skandynawski sznyt idealnie wpisuje się w obowiązujące trendy" - powiedział Kamil Pawelski.

Efektem współpracy blogera z ICEWEAR jest seria plenerowych zdjęć, na których Pawelskiego możemy zobaczyć m.in. w: kurtkach w odcieniu cytrynowej żółci, czerwonych puchówkach oraz w żakardowych swetrach.

Ekskluzywny Menel ambasadorem marki ICEWEAR - GALERIA>>