Przed wami druga część poradnika, w której staramy się w ostatniej chwili pomóc tym, którzy jak dotąd nie mieli czasu zająć się zakupem prezentu na dzień kobiet (lub zwyczajnie o tym zapomnieli, co zdarza się nawet najlepszym). Oto kilka propozycji na tyle uniwersalnych, że powinny trafić w gusta niemal każdej kobiety – niezależnie od jej wieku oraz osobistych preferencji.

Prezent na dzień kobiet – książka

Chyba nie ma osoby, która nie lubiłaby być obdarowywana książkami. Problem zawsze stanowi wybór konkretnej pozycji, dlatego mamy trzy propozycje – każda z nieco innej dziedziny.

Elektronika na dzień kobiet

Wielu ludzi dzieli prezenty na ładne i użyteczne, ale w tym przypadku nasz wybór łączy obie te cechy. Słuchawki bezprzewodowe to jedna z tych rzeczy, której potrzebuje każdy – nawet jeśli wydaje mu (lub jej) się, że jest zupełnie inaczej

Prezent na dzień kobiet – etui na telefon

W dzisiejszych czasach chyba mało kto wyobraża sobie korzystanie smartfona pozbawionego ochronnego etui. Telefony z roku na rok kosztują coraz więcej, ale niestety nie idzie to w parze ze zwiększaniem odporności na uszkodzenia. Skórzane etui z jednej strony zapewni smartfonowi bezpieczeństwo, a z drugiej będzie się dobrze prezentowało.

Okulary przeciwsłoneczne w prezencie

Wybór okularów przeciwsłonecznych może wydawać się nieco ryzykowny, bo nie każde oprawki będą pasować do każdego kształtu twarzy (więcej na ten temat tutaj). W tym przypadku nie powinno być problemów, bo poniższy model to niewątpliwa klasyka.