Historia Wrexham sięga roku 1864, co czyni go trzecim najstarszym klubem piłkarskim na świecie. Stadion drużyny o nazwie Racecourse Ground jest zaś najstarszym piłkarskim obiektem, na którym mogą być rozgrywane mecze międzynarodowe. Pomimo niezwykle bogatej historii, ostatnie kilkanaście lat nie należało dla klubu do najłatwiejszych. Na początku XXI wieku klub popadł w poważne kłopoty finansowe, a ostatnich kilka lat przetrwał w zasadzie tylko dzięki zaangażowaniu grupy najwierniejszych kibiców. 

W ostatnich dniach pojawiła się jednak informacja, która może być promykiem nadziei dla fanów walijskiej drużyny. Do klubu miała wpłynąć oferta jego kupienia przez znanych aktorów, a wczoraj wiadomość ta została potwierdzona przez samych zainteresowanych. Trzeba przyznać, że Reynolds i McElhenney, którzy są już po pierwszych spotkaniach z przedstawicielami klubu, solidnie przygotowali się do przejęcia. W oficjalnych komunikatach podkreślili, że ich dwoma najważniejszymi celami długoterminowymi jest stworzenie z Wrexham „marki światowego formatu", a także zdobycie i umocnienie przewagi nad odwiecznym rywalem Chester. Czy kibic zakochany w klubie mógłby usłyszeć coś piękniejszego?

W zasadzie od razu w sieci pojawiło się wiele głosów, że to nie pierwszy raz, gdy gwiazdy Hollywood zabierają się za sterowanie piłkarskim klubem i zwykle nie były to długie przygody. Dobrą wiadomością dla kibiców Wrexham może być jednak dotychczasowa kariera biznesowa Reynoldsa, który ma na koncie kilka spektakularnych sukcesów. Przykładem może być gin Aviation American, który w kilka lat od premiery stał się jedną z najchętniej kupowanych marek tego alkoholu w USA.