Dua Lipa nową twarzą Pepe Jeans

Dua Lipa na potrzeby najnowszej kampanii Pepe Jeans stanęły przed obiektywem jednego z najsłynniejszych obecnie fotografów modowych - Davida Simsa. W wyniku współpracy tej dwójki artystów powstała seria czarno-białych zdjęć, które oddają nie tylko swobodę i spontaniczność wokalistki, ale także w intymny sposób pokazują ubrania z nowej kolekcji znanego na całym świecie brandu.

Dlaczego brytyjska marka zdecydowała się na współpracę właśnie z Duą Lipą? Odpowiada Mark Blenkinsop, dyrektor marketingu Pepe Jeans:

 - Dua Lipa jest jedną z najszybciej szybujących w górę światowych gwiazd muzyki, a jej styl doskonale współgra z DNA naszej marki. Współpraca z Duą jest kamieniem milowym na drodze rozwoju Pepe Jeans. Rok 2019 zapowiada się naprawdę obiecująco zarówno dla Pepe Jeans, jak i Dui Lipy. Stąd też przedstawimy wspólnie wiele specjalnych akcji, które ucieszą i zaangażują naszych fanów i klientów.

Dua Lipa nową w obiektywie Davida Simsa

Czarno-białe zdjęcia stworzone przez Simsa to nie jedynie część kampanii. Dua Lipa jest wystąpiła bowiem również z spocie promującym wiosenno-letnią linię Pepe Jeans. Wideo obejrzycie poniżej:

Zdjęcia z kampanii promującej najnowszej kolekcje Pepe Jeans z udziałem Duy Lipy znajdziesz w naszej GALERI--->

Prawda, że sexy?