Maks Behr to przykład modela, który realizuje bardzo dużo zleceń – tak w Polsce, jak i za granicą. Wystarczy wejść na stronę jakiekolwiek liczącej się marki z odzieżą dla mężczyzn, żeby znaleźć sesję wizerunkową lub lookbookową właśnie z jego udziałem. Maks pracował już dla takich brandów jak Prada, Salvadore Ferragamo, Levi’s, Philipp Plein, Vistula czy Benetton. Pojawił się też na kilku okładkach, w tym w głośnej sesji okładkowej ELLE MAN z pięcioma topowymi polskimi modelami. Od tego czasu na łamach naszego magazynu jest obecny niemal co numer. Nic dziwnego - takiej twarzy, kindersztuby i dyscypliny ze świecą szukać. Plus to obycie i styl, o które Maks dba nie tylko przy okazji sesji zdjęciowych.

Maks Behr – polskie kampanie i światowe wybiegi

Model na co dzień lubi sportowe ubrania, choć na specjalne okazje wybiera jedynie modowe klasyki. Wtedy luźne dresy zamienia na spodnie w kant, a bluzę z kapturem – na elegancką koszulę, kamizelkę i marynarkę. Najchętniej sięga po te najwyższej jakości i z najlepszych materiałów. Tyczy się to także jego wyborów na nieco mniej oficjalne okazje. Wtedy chętnie zestawia ze sobą długie, eleganckie spodnie ze swetrem lub golfem w uniwersalnym kolorze. I to właśnie w takim zestawie pojawił się ostatnio na śniadaniu z nami w butiku marki w Galerii Mokotów. Podczas śniadania model rozmawiał z szefem mody ELLE MAN, Marcinem Świderkiem, o tym, co jest dla niego ważne w modzie. Zdradził nam, jak komponuje swoje stylizacje, ile czasu potrzebuje na wyjście z domu i czym akcentuje swój wieczorny look. Zresztą zobaczcie sami:

Jak widzicie, Maks podczas wieczornych wyjść stawia na dobre i sprawdzone perfumy. Jego serce skradł niedawno zapach Boss The Scent Absolute. Co jest w tym zapachu tak niezwykłego? A chociażby to, że jak żaden inny pozwala na uwodzenie. Nie tylko kobiet. My też byliśmy oczarowani!

Boss The Scent Absolute – uwodzenie w najczystszej postaci

Maks sam to zauważył już po kilku pierwszych użyciach. Boss The Scent Absolute ujawnia swój potencjał szczególnie wtedy, kiedy odkryjesz go z bliska. Zapach zawiera wysoką koncentrację olejków. Sama kompozycja była inspirowana… intrygą. Nic dziwnego, że perfumy te doskonale sprawdzą się podczas wieczornego wyjścia.

Ten przystojniak nie był jedynym bohaterem naszego stylowego spotkania w warszawskim butiku Hugo Bossa. Podczas wywiadu z Marcinem Świderkiem towarzyszył mu Konrad Delekta - znany bloger i influencer, założyciel bloga rebelsfashionstyle.com.

Konrad Delekta – między rebelią a tradycją

Konrad pracował niegdyś jako asystent sprzedaży w topowym warszawskim domu handlowym. Obecnie jest stewardem, choć jego wielką życiową pasją pozostaje moda. Dlatego też cały czas pisze bloga, a swoich fanów inspiruje męskimi  stylizacjami na Facebooku i Instagramie, gdzie śledzi go już ponad 50 tys. użytkowników! To z jego profilu dowiesz się, jakie są najmodniejsze męskie trendy na dany sezon i co stylowy facet powinien na siebie włożyć przy odświętnych okazjach. Bloger sam chętnie wybiera dla siebie modne, niekiedy odważne stylizacje, ale jak na świadomego, młodego mężczyznę przystało – ma też duży szacunek dla tradycji. Na większe i poważniejsze wyjścia wybiera dla siebie jasną koszulę i marynarkę lub garnitur (koniecznie w granacie lub szarości), do którego dobiera pasujący zapach. Tak jak ma to ostatnio miejsce w przypadku zapachu Boss Bottled Absolute. Te - jak sam mówi – „awaryjnie ma zawsze przy sobie”. Dlaczego postawił właśnie na ten zapach? A choćby dlatego, że Bottled Absolute służy mu jako dodatkowy „odświętny ubiór”, który przydaje mu się nie tylko w pracy (pachnieć tak w przestworzach, to jest coś!), lecz także na wieczorne wyjścia – z kolegami, z przyjaciółmi czy choćby na… imprezy ELLE MANA.

Boss Bottled Absolute – na wyjątkowe okazje

Boss Bottled Absolute wyraża współczesną męskość i odzwierciedla pewność siebie i charyzmę każdego mężczyzny i pozwoli mu być najlepszą wersją samego siebie: w każdym miejscu i w każdej sytuacji. Boss Bottled Absolute już z samego założenia jest zamkniętym w klasycznym flakonie hołdem dla ponadczasowej elegancji. Takiej, jaką przy wielu okazjach możemy obserwować u Konrada. I u setek innych mężczyzny, dla których słowa takie jak klasa i styl nie są jedynie pustymi frazesami.

Dress to celebrate, bo każda okazja wymaga oprawy

Maks Behr i Konrad Delekta to młodzi mężczyźni, którzy wiedzą, czego chcą, jak się poruszać po współczesnym (w tym wirtualnym) świecie i jak z całej masy modowych ofert i komunikatów wybrać to, co będzie im służyło nie na chwilę, ale na wiele okazji, spotkań i wyjść. Klasyka i elegancja nie muszą być nudne, co  obaj udowadniają najlepiej. Ważne, żeby stylizacje na specjalne okazje nie tylko dobrze wyglądały, ale też dodawały pewności siebie. Bo tylko w takim wydaniu powinniśmy przeżywać to, co w życiu warte świętowania. Szczególnie, że tej jesieni „Dress to celebrate” to hasło o wyjątkowym zapachu!

#BOSSBottled

#BossTheScent

Zapachy są dostępne w perfumeriach Sephora.