Na naszej stronie można znaleźć pisaliśmy już nieraz o Drake'u. Przede wszystkim o jego zegarkach. Pod tym kątem Kanadyjczyk może być największym kolekcjonerem wśród wszystkich raperów. Oczywiście stać go na nawet najdroższe cacka – to w końcu artysta, którego płyty i single osiągają wielomilionową sprzedaż. Ten urodzony 24 października 1986 roku raper pobił na przestrzeni ostatnich lat wiele rekordów na listach przebojów, w tym te ustanowione przez The Beatles.

Nie da się jednak ukryć, że sukces jest zasłużony. Drake wraz ze swoją świtą producentów stworzył sporo dobrej muzyki – wystarczy zapuścić sobie dwa jego najlepsze albumy, czyli „Take Care” oraz „Nothing Was the Same”. Usłyszymy na nich udany mariaż hip hopu, R&B i popu. Być może w tym roku artysta wypuści swój szósty studyjny album o tytule „Certified Lover Boy”. Jedno jest pewne – ten już 34-letni muzyk tak umiejętnie zarządza swoją karierą, że ciężko sobie wyobrazić, by miał stracić coś na popularności w najbliższym czasie. Spodziewajmy się kolejnych przebojów.

Zatem w dniu urodzin Drake’a warto zapuścić sobie coś z jego płyt i zarazem zajrzeć do GALERII>>>, gdzie zebraliśmy najciekawsze stylówki rapera.