W nowym sezonie „Domu z papieru” profesor zaczyna realizować swój plan. Życie członków gangu, którzy muszą poradzić sobie z wrogami wewnątrz i na zewnątrz Banku Hiszpanii, wisi na włosku. Kolejna zapowiedź produkcji ukazuje parę fragmentów, które po raz kolejny zapewniają nam, że raczej na brak nie będziemy narzekać.

W rolach głównych serialu występują m.in. Álvaro Morte (Profesor), Úrsula Corberó (Tokio), Jaime Lorente (Denver), Miguel Herrán (Rio), Darko Peric (Helsinki), Alba Flores (Nairobi), Esther Acebo (Sztokholm), Itziar Ituño (Raquel Murillo), a także Najwa Nimri (Inspektor Sierra), Fernando Cayo (Pułkownik Tamayo).

Dom z papieru” – sezonów może być więcej

Przypomnijmy, że poprzedni sezon trafił na Netfliksa 19 lipca tamtego roku. Był to dla Netflixa kolejny strzał w dziesiątkę. Według danych, które podał streamingowy gigant na początku sierpnia, tę odsłonę oglądano w ponad 34 mln gospodarstw domowych. Aż 70 proc. skończyło oglądać całość w ciągu tygodnia. Tym samym „Dom z papieru” tylko umocnił swoją pozycję najchętniej oglądanej produkcji nieanglojęzycznej w serwisie.

Takie wyniki sprawiają też, że Netflixowi może być nieśpieszno do zakończenia serialu. Jakiś czas temu wspominaliśmy o tym, że najprawdopodobniej doczekamy się 5. sezonu.  Co więcej, pojawiła się również sugestia, że w plamach jest nawet 6. sezon, który z kolei przerzuciłby akcję na arenę międzynarodową. 

Póki co przed nam 4. sezon, który na Netfliksie pojawi się już 3 kwietnia. Z racji, że i tak do 11 kwietnia mamy opuszczać dom tylko w niezbędnych sytuacjach, to przynajmniej Poniżej zapowiedź: