Po pierwsze – kobiety

Trzy silne, piękne, samodzielne, obdarzone niekwestionowanym autorytetem w świecie zdawałoby należącym do mężczyzn, ale przede wszystkim – mądre. Dziennikarka Anita Werner, prezenterka Paulina Chylewska i szefowa PR CWKS LEGIA Izabela Kruk opowiedzą o tym jak przebić szklany sufit, przekonać kolegów  z pracy że nie muszą im pisać scenariuszy męskich było nie było programów o piłce nożnej. A nawet jak to jest w męskiej szatni. Wiecie co je łączy? Nigdy nie przyszło im do głowy żeby opuścić szansę na oglądanie meczu ze swoim mężczyzną. Może dlatego mają szczęśliwe i twórcze związki? Nasze bohaterki sportretował mistrz Andrzej Pągowski i warto mieć ELLE MANA tylko z tego powodu.

Po drugie – bohaterowie z naszej okładki.

 Józek Pawłowski, niezapomniany odtwórca głównej roli w Mieście 44 powraca w nowej produkcji Netflixa w roli zawodowego wojownika MMA. Drugim, równorzędnym bohaterem okładkowym (naprawdę lubimy kiedy  i czytelnicy mogą sobie wybrać okładkę) jest Jarosław Jarząbkowski. Najlepszy Polak w świecie e-gamingu. Historia jak z filmu: małe miasteczko, salon gier, kable rozpięte między oknami blokowiska, pasja która nie przekłada się na pieniądze, miłość… Dziewczyna postanawia, że zaryzykują, że będzie go utrzymywała a on niech spróbuje jeszcze rok. Idzie i zwycięża w 46 najważniejszych turniejów na świecie. Resztę musicie poznać z jego ust.

Po trzecie – Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny z którym rozmawiamy nie tylko o tym, o czym myślicie, ale przede wszystkim o przemijaniu. O świadomości tego jak niewiele zostaje z nas, skoro dzisiaj radio nie gra już nawet Hendrixa… Ale nie, nie jest to pesymistyczna opowieść, ani nawet nie jest melancholijna. Andrzej w bardzo osobisty, intymny sposób dzieli się odkryciem, które niesie wile nadziei.

Po czwarte – LUC

Pozbierał się, podleczył błędnik (a koledzy ostrzegali, żeby używać słuchawek kiedy się dyryguje trzema tysiącami trębaczy), zabrał ukochaną w podróż po Ameryce, a teraz dzieli czas między dziecko, rower i żagle. Tak mówi, ale podejrzeliśmy jak jest naprawdę i prawda taka, że nie opuszcza maluszka na krok.

Po piąte – trendy i nowości

Musicie wiedzieć co w modzie piszczy, strzela, skrzeczy i powiewa. A dzieje się, oj dzieje. I nie ma co kryć – jest dobrze. W czasie pandemii projektanci mieli czas żeby wreszcie przewietrzyć głowy.

Dobrej lektury