Dawid Podsiadło i Taco Hemingway razem na Stadionie Narodowym

Ostatni weekend września będzie ostatnią szansą na zobaczenie w tym roku Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya. Żaden krajowy artysta wcześniej nie zagrał solowego koncertu na PGE Narodowym. Podsiadło i Hemingway postanowili połączyć zatem siły, by przetrzeć szlaki innym twórcom. Na Stadionie Narodowym już 28 września 2019 w ramach wydarzenia odbędą się dwa koncerty polskich artystów - po raz pierwszy na taką skalę. Od momentu ogłoszenia fani i media spekulują na temat wspólnych utworów, które mogłyby powstać w takim duecie oraz gości specjalnych, którzy być może będą towarzyszyć wykonawcom. Dawid i Taco póki co ich jednak snie zdradzają. Liczymy jednak, że wszystkiego dowiemy się najpóźniej w tegoroczne wakacje.

Dawid Podsiadło spędził ostatnie pół roku koncertując w całej Polsce. Małomiasteczkowe przeboje można było usłyszeć na wyprzedanych koncertach zarówno w największych halach, jak i w małych salach domów kultury. Teraz artysta zagra dla fanów z całej Polski, licząc, że tym razem to oni przyjadą wesprzeć go w spełnieniu marzenia. Taco Hemingway w ubiegłym roku, tak samo jak Podsiadło, zagrał wyprzedaną trasę promując album "Café Belga". Również jego projekt z Quebonafide bił rekordy popularności. Nadchodzący koncert na PGE Narodowym będzie pierwszym po dłuższej przerwie i jedynym, który młody artysta zagra w tym roku.

Imiona i nazwiska obu artystów wieczorem po raz pierwszy rozbłysną na elewacji PGE Narodowego zapowiadając to wydarzenie. Zainteresowanie jakie wzbudziło ogłoszenie wspólnego koncertu, bez informacji o dacie i miejscu wydarzenia, zapowiada, że bilety mogą zniknąć w rekordowym tempie. Radzimy więc nie zwlekać z zakupem do ostatniej chwili!

Podsiadło i Hemingway na Stadionie Narodowym: bilety

Przedsprzedaż biletów dla użytkowników Allegro rusza w środę, 15 maja, o godzinie 12:00. Więcej informacji o przedsprzedaży biletów na to wydarzenie pojawia się na stronie eBilet.pl już w poniedziałek, 13 maja, o godzinie 12:00. Szukajcie ich pod adresem www.ebilet.pl. Maksymalna liczba biletów zakupionych w przedsprzedaży dla jednego użytkownika to 4 sztuki.

Regularna sprzedaż biletów na koncert Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya na PGE Narodowym rozpocznie się w piątek, 17 maja, o godzinie 12:00 na stronie eBilet.pl. Na wydarzenie obowiązują bilety imienne. Maksymalna liczba biletów dla jednego użytkownika to 6 sztuki.