Dawid Andres - "Ciężarówką przez..."

Dawid Andres przemierzył już swoją ciężarówką Stany Zjednoczone i Wietnam. Podróżnik uznał jednak, że najwyższa pora na nowe wyzwania. Dawid ponownie wraca do Azji. Tym razem za kierownicą 18-kołowca przejedzie zatłoczoną i przepiękną Indonezję. Nowy program na antenie Discovery Channel wystartuje jeszcze w tym miesiącu.

ZOBACZ: Zabytkowe Ferrari z filmu "Wolny dzień Ferrisa Buellera" może być twoje!

Nowym kierunkiem podróży najbardziej znanego kierowcy ciężarówki (jeśli nie na świecie, to na pewno w Polsce i w Azji!) jest Indonezja. Przemierzając kraj od Dżakarty po Bali, Dawid Andres pozna tamtejsze zwyczaje i tradycje. Wystawi też na próbę swoją cierpliwość. W końcu nie od dziś wiadomo, że Azja słynie z niepisanych zasad ruchu drogowego, wszechpanującego zgiełk i wielogodzinnych korków.

„Ciężarówką przez Indonezję” - co wiemy o programie?

Jednym z pierwszych przystanków na indonezyjskiej drodze Dawida będzie trzydziestomilionowa stolica kraju, Dżakarta. Ruch w tym mieście nie podlega żadnym przepisom i ograniczeniom. Pobocza pełnią natomiast funkcję straganów, na których można kupić dosłownie wszystko – od przedmiotów użytkowych po jedzenie. Czy Dawidowi uda się tak sprawnie manewrować między samochodami a pieszymi, aby nie zrobić nikomu krzywdy i dowieźć ładunek do celu? Jak poradzi sobie z lokalnymi współpracownikami, nie znając języka?

ELLE MAN POLECA: Andy Warhol zaprojektował grafikę BMW M1. Jest niesamowita!

Co jednak ciekawe w przypadku nowej odsłony podróżniczego programu Andersa to fakt, że w tym sezonie programu Dawid będzie poruszał się nie tylko ciężarówką. Zachodnią Jawę przemierzy lokalnym pociągiem, a na Bali dopłynie promem. Czeka go także wiele niespodzianek – zwiedzi czynne wulkany, przekona się, jak smakują serce i krew kobry, a także spróbuje swoich sił w medytacji oraz surfingu. Gdzie jeszcze zaprowadzi go ciekawość, otwartość i poczucie humoru? Nowy program „Ciężarówką przez Indonezję” już od 20 sierpnia (wtorek) na antenie Discovery Channel! Ta produkcja to rozrywka dla prawdziwych facetów!