Uroczysta premiera „Nie czas umierać” – kto się pojawił? 

„Nie czas umierać” pierwotnie miał trafić na ekrany kin w marcu 2020 roku, ale jego premiera była kilkukrotnie przekładana ze względu na panującą na świecie epidemię koronawirusa. Jednak po wielu miesiącach oczekiwania i niepewności w końcu się udało. Światowa premiera nowego Bonda, ku uciesze wielu fanów, odbyła się 28 września w Royal Albert Hall w Londynie. Nie zabrakło odtwórców głównych ról i znanych osobistości. 

Na czerwonym dywanie, oprócz Daniela Craiga, który po raz piąty i ostatni wystąpił w roli agenta 007, pojawili się także pozostali pozostali członkowie ekipy, m.in. Rami Malek, Lea Seydoux, Lashana Lynch, Ana de Armas, Ben Whishaw, Naomie Harris oraz reżyser Cary Joji Fukunaga i Billie Eilish, która skomponowała tytułową piosenkę do 25. filmu o przygodach Jamesa Bonda. Wydarzenie swoją obecnością zaszczycili również księżna Kate i książę William. Kto prezentował się najlepiej minionego wieczoru? Zajrzyjcie do naszej galerii >>

SPRAWDŹ: Zegarki Jamesa Bonda. Oto modele, które agent 007 nosił w swoich filmach

„Nie czas umierać” – ostatni raz Craiga

Daniel Craig filmem „Nie czas umierać” żegna się z rolą agenta 007. W postać legendarnego Jamesa Bonda wcielał się przez 15 lat i zagrał łącznie w pięciu filmach. Co wydarzy się w ostatniej części z jego udziałem? Bond opuści czynną służbę, aby cieszyć się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwróci się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okaże się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadzi agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

Film „Nie czas umierać” w Polsce oficjalną premierę będzie miał w najbliższy piątek, 1 października.

ZOBACZ TAKŻE: Wszystkie filmy z Jamesem Bondem trafią na HBO GO