„Im gorzej, tym dla mnie lepiej" – z przekorą mówi Krzysztof Hołowczyc, podkreślając swoje zamiłowanie do adrenaliny i rajdów trudnych technicznie. Rywalizacja w tej dyscyplinie daje mu możliwość konsumowania swojej pasji wszystkimi zmysłami. Ryk silnika, nierówność terenu pod kołami, zapach spalin i wibracja mechanizmu Valjoux 7750 na nadgarstku – to wielowymiarowe, pełne doświadczenie, które docenią wszyscy, dla których kariera i realizacja swoich pasji są równie ważne.

Krzysztof Hołowczyc uczynił niepohamowaną pogoń za wyzwaniami motywem przewodnim swojej kariery. Od lat jest ambasadorem szwajcarskiej marki Atlantic. Ta wieloletnia współpraca to rzadkie zjawisko w świecie sezonowych kampanii. Wynika z zaufania oraz współdzielonych z marką wartości. Zegarki Atlantic towarzyszą rodzinie sportowca od dwóch pokoleń i – jak sam twierdzi – jest przekonany o tym, że to dopiero początek tej historii.

Hołowczyc wspominając rajd Dakar, nazywa go „piekielnym wysiłkiem”. Każdy przejechany metr to walka o życie, o czym kierowca przekonał się w 2013 roku spadając z impetem z piaszczystej skarpy. W takich warunkach nie ma mowy o pomyłkach – liczy się niezawodność, a na Worldmasterze można polegać.

Dwustronnie wypukłe szkło szafirowe, pokryte od wewnątrz warstwą antyrefleksyjną oraz koperta wykonana z nierdzewnej stali antyalergicznej 361L czyni go odpornym na zarysowania i gotowym do noszenia w każdych warunkach. Wskazówki wypełnione masą świecącą Luminova sprawiają, że zegarek jest przydatny nawet w pustynnej ciemności. Mechanizm stosowany w zegarku jest tak bliski perfekcji, że jego projekt od dekad jest jedynie delikatnie udoskonalany. Sam schemat działania jest od lat niezmiennie precyzyjny i imponująco wytrzymały.

Limitowana edycja Worldmaster Valjoux Limited Edition 2020 to powrót do korzeni marki. Nowy Limited Edition 2020 to kontynuacja zapoczątkowanej w latach 50-tych linii, która szybko zdobyła popularność stając się flagową serią marki Atlantic. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – każda z nich wyprodukowana została w ilości zaledwie 188 sztuk, dedykowanych mężczyznom, którzy doskonale wiedzą, czego chcą.

Więcej na Instagramie Atlantic Watch