Malek jest świadomy, że od czasu zdobycia Oscara może zapomnieć o względnej prywatności i spokoju. Każde jego pojawienie się w jakimś miejscu wiąże się z tym, że ktoś może mu zrobić zdjęcie. Stąd lepiej dla niego, jeżeli będzie przygotowany na tego typu sytuacje w najlepszy z możliwych sposobów. Chodzi przede wszystkim o stylizacje. Potwierdzeniem tego jest to, co miał na sobie w Nowym Jorku parę dni temu. Malek zaprezentował świetne połączenie czerni i granatem.

Czerń i granat razem? Dlaczego nie!

Bez problemu znajdziemy opinie, że czerń i granat to zakazany mariaż kolorystyczny. Czyżby Malek swoją stylizacją zaprezentował coś w rodzaju buntu przeciwko tej zasadzie? Nic z tych rzeczy. Przekonanie o tym, że te dwa kolory nie pasują do siebie jest totalną bzdurą, która moda od jakiegoś czasu stara się zwalczyć. Kolejnym argumentem na to, że to połączenie ma sens, jest właśnie ostatni „look” aktora.

ZOBACZ TEŻ: „Bond 25”: Rami Malek postawił warunek przed zagraniem w filmie. Poszło o religię

Granatowy sweter i czarne spodnie typu chino to kombinacja, która powinna wejść na stałe do repertuaru każdego mężczyzny. Wystarczy spojrzeć na Maleka. Nie dość, że oba elementy idealnie dopasował do swojej sylwetki, to jeszcze podkreślił ich stylowość białą koszulą skrytą pod swetrem. Ten niepozorny ruch subtelnie rozjaśnił całą kreację. Okulary przeciwsłoneczne to już rzecz jasna tylko bajerancki dodatek.

Ubierz się jak Rami Malek

To co najlepsze jest w tej stylizacji, to fakt, że jest bardzo prosta i uniwersalna. Co więcej, nie będziemy potrzebowali dużej ilości pieniędzy, by uzyskać ten sam efekt. A jej stonowana kolorystyka idealnie pasuje do obecnej aury.