Na razie fabuła filmu trzymana jest w tajemnicy. Wiadomo jednak, że rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami produkcji „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” i „Avengers: Wojna bez granic”. Scarlett Johansson ponownie wciela się w tytułową rolę. Oprócz niej zobaczymy także znakomitą Florence Pugh („Midsommar. W biały dzień”), Rachel Weisz („Faworyta”) oraz Davida Harboura („Stranger Things”). Trzeba przyznać, że niezła obsada.

ZOBACZ TEŻ: „Avengers: Koniec gry” – najlepszy film MCU czy jednak rozczarowanie? Oto ranking 22 filmów według ich jakości

Patrząc na zwiastun od razu widać, że Marvel raczej nic nie zmieni w swojej formule - „Czarna Wdowa” wygląda jak solowe filmy Kapitana Ameryki. To akurat na plus, bo to właśnie one dostarczały w serii najlepszą akcję. „Czarna Wdowa” będzie pierwszym filmem w nowej fazie, która ma składać się przynajmniej z sześciu filmów. To przy okazji to drugi tytuł MCU, w którym kobieta otrzymała własny film (pierwszym był „Kapitan Marvel”).

Reżyserem „Black Widow” jest Cate Shortland, znana m.in. z filmu „Lore”. Obraz trafi na polskie ekrany 1 maja 2020 roku. Poniżej zwiastun: