Michał Żebrowski wielu osobom najbardziej znany jest ze swojej roli Geralta w filmie Marka Brodzkiego z 2001 roku. Teraz polski aktor podłoży głosu postaci oryginalnie portretowanej przez Keanu Reevesa, czyli Johnny’emu Silverhandowi. To niewątpliwe ciekawe zestawienie. Oprócz tego wiemy też, że w roli męskiego V usłyszymy Kamila Kulę, zaś żeńską wersję tej postaci wcieli się Lidia Sadowa.

Kula jest absolwentem Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Ma on spore doświadczenie w dubbingu – podkładał głosy m.in. w takich produkcjach jak „Batman i Liga Sprawiedliwości”, „Wonder Woman” czy „Czarna Pantera”. To samo można powiedzieć o Sadowej, której głos słyszeliśmy w polskich wersjach „Avengers: Wojna bez granic” czy „Księdze dżungli”.

ZOBACZ TEŻ: „Cyberpunk 2077” – Keanu Reeves w nowej grze twórców „Wiedźmina”. Znamy datę jej premiery [ZWIASTUN]

„Cyperpunk 2077”: kiedy premiera?

Przypomnijmy, że „Cyperpunk 2077” trafi do sprzedaży 16 kwietnia 2020 roku. To właśnie tego dnia pojawi się na PS4, PC i Xbox One. Akcja gry toczy się w 2077 roku, w retrofuturystycznym megalopolis Night City, położonym przy wybrzeżu stanu Kalifornia. V to początkujący najemnik, który ucieka się do brutalnych walk, by przetrwać w dystopijnym środowisku i który dąży do pozyskania implantu dającego nieśmiertelność. Dzieło CD Project Red jest adaptacją gry fabularnej „Cyberpunk 2020” Mike’a Pondsmitha. Czy będzie to hit na miarę serii „Wiedźmin?” Czas pokaże. Na pewno obecność Keanu zwiększa komercyjną atrakcyjność gry.