Kolekcja Converse x Batman składa się z 6 różnych modeli i w każdej sylwetce oddany został duch lat 50., 60. i 70. w postaci nadruków w stylu pop-artowym. Każdy but przedstawia elementy z różnych rozdziałów historii Batmana. Dwa modele Chuck 70 wyróżniają się różowym i żółtym logo – biała wersja ma nadruk na całej powierzchni, a czarną zdobi duże logo Batmana. Wysokie Chucki również występują w dwóch wersjach kolorystycznych. Czarna, oprócz Batmana, przedstawia jego podopiecznego Robina, natomiast na białej pierwsze skrzypce grają czarne charaktery z półświatka Gotham – Pingwin i Człowiek-Zagadka. Kolejnemu anty-bohaterowi poświęcona jest niska wersja Chucków– w wersji białej jest nim Joker. Czarny model to ukłon w kierunku historii logo Batmana, które zmieniało się na przestrzeni lat – na bucie zostały umieszczone różne jego wersje używane w komiksach o Batmanie między 1940 a 1986 rokiem.

ZOBACZ: Netflix w 2019: „Wiedźmin” bezkonkurencyjny! Tak wygląda lista najpopularniejszych filmów i seriali platformy w Polsce

Pomimo, że każda para oddaje cześć kultowemu bohaterowi ze świata DC Comics, cała kolekcja pozostaje wierna legendarnej estetyce marki Converse.

Kolekcja Converse x Batman jest dostępna w Polsce od końca grudnia. Modele z tejże znajdziesz w naszej GALERII>>>

CZYTAJ TEŻ: „Wiedźmin”: zanim obejrzysz, poznaj obsadę. Kim są kluczowi bohaterzy serialu?