Jak zawsze w pierwszy weekend grudnia spotkamy się z aż 270 znakomitymi wystawcami. Jak zawsze w Centrum Praskie Koneser będą czekały na Was najlepszy polski DESIGN (meble!, ceramika!, tekstylia!) i PRINT (plakaty! ilustracje! notesy!), ale też fantastyczne produkty WELLNESS i EKO oraz ROŚLINY I KWIATY i inspirująca strefa z produktami dla dzieci!

Bardzo się cieszymy, że po ubiegłorocznym sukcesie po raz drugi możemy zaprosić Was do SPECJALNEJ STREFY STWORZONEJ Z ELLE Polska! A to oznacza, że w budynku Filtracja pojawią się wyselekcjonowane marki z biżuterią modą i kobiecymi akcesoriami! To jedyny raz w roku, kiedy właśnie takie produkty prezentujemy na Targach Rzeczy Ładnych w dedykowanej przestrzeni.

Od dziś do 5 października czekamy na zgłoszenia wszystkich marek i projektantów biżuterii, mody i akcesoriów dla kobiet, którzy chcą pokazać się najlepszej warszawskiej (i nie tylko!) publiczności w strefie ELLE na TRŁ ZIMA! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wybrać opcję "STREFA ELLE". Wyniki naboru na TRŁ ZIMA! ogłosimy 8 października.

FORMULARZ: https://targirzeczyladnych.pl/form/zima2020/ 

Na TRŁ ZIMA! będziemy przestrzegali wszystkich zaleceń sanitarnych i dołożymy wszystkich starań, żeby wizyta na TRŁ ZIMA! i TRŁ KATOWICE! była dla wszystkich - gości i wystawców - bezpiecznym i komfortowym doświadczeniem. W miniony weekend na TRŁ FRESH! i TRŁ PRINT udało się to doskonale.

Do grudnia jeszcze kawał czasu, ale my już ekscytujemy się jak szaleni i szykujemy dla Was najlepsze Targi Rzeczy Ładnych, jakie tylko potrafimy! Jesteśmy przekonani, że nie tylko jesień, ale też #zimabedzieladna! Do zobaczenie w Strefie ELLE POLSKA!