Pandemia mocno wpłynęła na zakupowe zwyczaje Polaków. Jak pokazują kolejne badania, kupujemy rzadziej i zdecydowanie mniej. Więc, jeżeli decydujemy się np. na zakup nowej pary butów, warto się zastanowić, czy będą one modne w kolejnych miesiącach. Więcej niż jeden sezon z pewnością będą nam służyć botki - najlepiej w kolorze czarnym. Dla tych z Was, którzy lubią podążać za panującym trendami, polecamy sztyblety na grubej podeszwie

"Ciężkie" botki - najmodniejsze buty tego sezonu [trendy 2020/2021]

"Ciężkie" botki, tzw. combat boots mocno wpisały się w tegoroczne trendy. Zawładnęły światem mody - królowały na Fashion Weekach, a na ulicach największych modowych stolic nie miały sobie równych. Czym zaskarbiły sobie sympatie projektantów i klienteli? W połączeniu z niemal każdym elementem garderoby będą tworzyć idealną całość. Nic więc dziwnego, że święcą triumfy na wybiegach i Instagramie. 

Czarne sztyblety z charakterystyczną masywną podeszwą znajdziesz w popularnych sieciówkach. W swojej ofercie mają je m.in. Zara i Bershka. Dlatego nie wahaj się ani chwili i już teraz spraw sobie spóźniony prezent z okazji Dnia Mężczyzny, zamawiając najbardziej pożądane buty ostatniego roku.