Dzięki profilowi The Yeezy Mafia na Instagramie, wiemy, że już 2 listopada możemy spodziewać się w sprzedaży butów Yeezy 500 „Soft Vision”. Na tym jednak zakupy mogą się nie skończyć. Choć Yeezy Boost 700 w kolorystyce „Teal Blue” miały pojawić się już w październiku, to jednak do sklepu wpadną 9 listopada.

Następnie pojawią się buty, które zauważono w tym roku u Kanyego Westa. Chodzi o Yeezy Boost 380 „Alien”. Zadebiutują 16 listopada. Mogą się pochwalić m.in. oddychającą cholewką Primeknit. Adidas zastosował też nowe materiały w modelu Yeezy 500 „Stone”, który trafi do sprzedaży 23 listopada. Zaś 29 listopada możemy spodziewać się powrotu Yeezy Boost 350 V2 w wersji „Black”.

Na razie Adidas musi jeszcze oficjalnie potwierdzić wypuszczenie pięciu wyżej wymienionych modeli, ale oczekuje się, że każda para będzie dostępna w oficjalnym sklepie firmy.

Na koniec warto też wspomnieć o innych butach Yeezy, które zrobiły ostatnio furorę w sieci. Chodzi o model Yeezy Foam Runner, które wszystkich internautom szybko skojarzyły się z Crocsami, a nawet w jednym z przypadków z… durszlakiem. Zresztą zobaczcie sami.