Business Insider Trends Festival 2019 – prelegenci

Anja Rubik - modelka i aktywistka, która zasłynęła głośną akcją edukacyjną #sexed.pl nie będzie jednak jedyną gwiazdą tegorocznej konferencji Business Insider Trends Festival. Swoją obecność na wydarzeniu potwierdzili już m.in Henry Blodget - założyciel Business Insider Inc., Hannes Schmid - fotograf, milioner i filantrop, założyciel organizacji Smiling Geco oraz Zev Siegl - współzałożyciel sieci kawiarni Starbucks. Wśród prelegentów Business Insider Trends Festival znajdą się również Ingo Rübe - założyciel i dyrektor generalny BOTLabs, Mark T. Hofmann - analityk kryminalny i psycholog biznesu oraz Aleksander Wandzel - VP Strategy w Abstra. Grupę prelegentów wzbogaci też Ylva M Andersson - coach i trener przywództwa i zespołów.

Business Insider Trends Festival jest skierowany do kadry zarządzającej, menedżerów oraz przedstawicieli start-upów. Oferta tegorocznej edycji wydarzenia będzie jeszcze szersza – organizatorzy zaproszą uczestników do udziału interaktywnym festiwalu idei, trendów, sztuki i muzyki. A to wszystko w racji na fakt, że zeszłoroczna edycja konferencji okazała się prawdziwym sukcesem!  

- Ubiegłoroczny sukces konferencji sprawił, że w tym roku naszego przedsięwzięcia nie może zabraknąć na europejskiej scenie biznesowej – mówi Jovan Protic, COO Ringier Axel Springer Polska.  - W 1. edycji, na trzech scenach, zgromadziliśmy 80 mówców z całego świata, a 1 400 uczestników wzięło udział w prelekcjach i warsztatach, podczas których dowiedzieli się jak pod wpływem nowych technologii zmieni się bankowość, świat finansów, przemysł i życie człowieka. W nowej, 2. edycji, zaproponujemy publiczności jeszcze więcej – dodaje Protic.

Business Insider Trends Festival 2019 - zmiany i innowacje

Druga edycja Business Insider Trends Festival rozszerza zakres tematyczny i skupia się na czterech obszarach wiedzy, którym odpowiadać będą cztery oddzielne sceny. Business 4.0, Global Economy, LifeScience oraz nowa kategoria – Media & Marketing – to dziedziny determinujące funkcjonowanie przedsiębiorstw na współczesnym rynku. Każda z nich jest niezwykle istotna i może przesądzić o „być albo nie być” nowoczesnego biznesu.

Business Insider Trends Festival 2019 - wizjonerzy na wyciągnięcie ręki

Podczas konferencji swoim doświadczeniem z przybyłymi gośćmi podzielą się zaproszeni prelegenci – wizjonerzy w swoich dziedzinach, biznesmani i prawdziwi ludzie sukcesu. Wysłuchać ich będzie można nie tylko ze sceny. Interaktywne EXPO będzie sprzyjać networkingowi, a organizatorzy zapewnią przestrzeń na kameralne spotkania, zamknięte warsztaty i debaty z mówcami.

Business Insider Trends Festival – gdzie i kiedy?

Business Insider Trends Festival to, jak zapowiadają organizatorzy, znacznie więcej niż konferencja biznesowa. Wydarzeniu będzie towarzyszyć festiwal sztuki i muzyki oraz wiele innych kulturalnych atrakcji przygotowanych przez organizatorów i partnerów kongresu.  Więcej informacji o konferencji znajdziecie na stronie trendsfestival.pl. Jej tegoroczna edycja odbędzie się już 2-3 października 2019 w Warszawie. Elleman.pl też tam będzie!