Will Smith zasmucił swoich fanów, kiedy kilka dni temu podzielił się w mediach społecznościowych zdjęciem, na którym daleko mu do formy do jakiej przyzwyczaił nas przez lata grania w filmach akcji. Spod rozpiętej bluzy wylewa mu się całkiem pokaźny, piwny chciałoby się rzec, brzuszek. W przypływie szczerości, w opisie fotki przyznał, że nigdy jeszcze nie był w tak złej formie.

Jak się okazuje przygnębiająca fotografia była jedynie zapowiedzią, tego co ma nadejść. Will Smith nie zamierza pozostać w pożałowania godnej formie. Planuje ponownie wyrobić sobie sześciopak na brzuchu, znany z czasów jego świetności i występów w Dniu niepodległości czy serii Bad Boys. Na Instagramie gwiazdora pojawiło się wideo, z którego podpisu wynika, że zrobi wszystko, aby odzyskać utracony wygląd.

Zamieszczone w mediach społecznościowych wideo nie pozostawia żadnych wątpliwości. Ten stan jest tylko przejściowy. Will Smith pozuje na nim triumfalnie w samych bokserkach i rękami na biodrach. W podpisie zapowiada, że chce się poczuć lepiej, kończy z nocnymi przekąskami i w najbliższym czasie będzie mógł pochwalić się najlepszą formą w swoim życiu. Co więcej jego postępy będziemy mogli śledzić na YouTube.

Niestety aktor nie podał żadnych szczegółów. Nie wiadomo więc czy kolejne filmiki z, jak można podejrzewać katorżniczego treningu i walki z samym sobą o babeczkę, będziemy mogli zobaczyć na jego kanale czy jednak zostanie stworzony osobny. Tego z pewnością dowiemy się niebawem. Nie pozostaje nam więc nic innego jak cierpliwie czekać, życzyć Smithowi wytrwałości i pójść w jego ślady, aby pozbyć się zyskanych podczas pandemii kilogramów.