W ostatnich latach Brad Pitt nie miał najlepszego okresu. Nie dość, że niezbyt często (jak na siebie) grywał w filmach, to jeśli już gdzieś się pojawiał, to raczej nie były to hity („Sprzymierzeni”, „Nad morzem”, „Machina wojenna”). Bez wątpienia jednym z powodów tego były problemy osobiste aktora (burzliwy rozwód z Angeline Jolie). Jednak w 2019 roku nastąpiła cudowna przemiana.

ZOBACZ: Brad Pitt, David Beckham, Keanu Reeves: 50 najlepiej ubranych mężczyzn 2019 roku. Kto na szczycie listy?

Najpierw przyszła rewelacyjna rola u Quentina Tarantino w filmie „Pewnego razu… w Hollywood”, a teraz jest kolejna chwalona kreacja w produkcji „Ad Astra” Jamesa Graya. Premiera tego filmu odbędzie się 20 września. Powrót Pitta to dobra okazja, by zapuścić się w przeszłość i spojrzeć na zdjęcia aktora z czasów, gdy przebijał się w Hollywood (końcówka lat 80. i początek lat 90.) i po paru latach stał się wielką gwiazdą (druga połowa lat 90.).

CZYTAJ TEŻ: Najlepsze role Brada Pitta. Od „Podziemnego kręgu” po „Bękarty wojny”

Zdjęcia się o tyle ciekawe, że ukazują go w różnych fazach – na jednych wygląda jak chłopak z amerykańskiego przedmieścia, a na innych jak Kurt Cobain lub członek kapeli punk rockowej. Bez wątpienia Pitt lubił często zmieniać swój styl. Dziś 56-latek wygląda rzecz jasna poważniej, ale wciąż jest cool. Zdjęcia gwiazdora z kolejnych etapów jego życia znajdziecie w naszej GALERII>>>