Jak ciekawie ujęło GQ we wstępie swojego artykułu, bycie najlepiej ubranym mężczyzną roku znaczy dziś o wiele więcej, niż miało to miejsce pięć lat temu. Czemu? Chociażby z tego faktu, że nie tylko panowie ubierają się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej, ale coraz więcej z nich ma skłonność do popisywania się swoim stylem w miejscach publicznych. Jak tłumaczy GQ, może niesprawiedliwe byłoby określenie, że żyjemy w świecie pawi, ale nie da się ukryć, że obecnie mężczyźni ubierają się tak, aby zostać zauważonym. Co akurat nie jest złą rzeczą. Wręcz przeciwnie.

Coroczne listy GQ związane z najlepiej ubranymi mężczyznami to przede wszystkim bardzo dobry przegląd nazwisk, które rzeczywiście wyróżniają się swoim stylem. Znajdziemy zarówno aktorów, koszykarzy NBA, modelów, jak i muzyków czy nawet polityków. Co więcej, każda pozycja jest sensownie uargumentowana i przy okazji pokazuje, na którym miejsce dana osoba znajdowała się w poprzednim roku.

Przykładem tego, jak dobrze GQ czyta trendy jest to, że w pierwszej dziesiątce ich listy znaleźli się Brad Pitt i Keanu Reeves. W zeszłym roku nawet nie było w ich rankingu, ale jak doskonale wiadomo w tym aktorzy ponownie zrobili furorę w mediach społecznościowych. Brad Pitt przypomniał wszystkim, że potrafi naprawdę dobrze grać i przy okazji kapitalnie się ubierać, zaś Keanu to fenomen sam w sobie.

ZOBACZ TEŻ: Ewolucja stylu Keanu Reevesa na przestrzeni dekad. Od grunge’owca po bycie twarzą Saint Laurent [GALERIA]

A co do pierwszego miejsca to nie mamy żadnych wątpliwości. Zresztą pisaliśmy ostatnio o stylizacjach tego aktora dwukrotnie. Jedna była lepsza od drugiej. Top 10 w GALERII. Poniżej zobaczycie miejsca od 50 do 11:

50. Frank Ocean

49. Kendall Roy

48. Ben Cobb

47. Charlie Heaton

46. Ashton Sanders

45. Josh O’ Connor

44. David Gandy

43. LeBron James

42. Richard Madden

41. HRH The Duke Of Sussex

40. Sam Fender

39. Henrik Lundqvist

38. Carl Tallents

37. Taika Waititi

36. Riz Ahmed

35. Ryan Reynolds

34. Ryan Gosling

33. Jack Guinness

32. Travis Scott

31. Roger Federer

30. Emmanuel Macron

29. Cody Fern

28. Anderson Paak

27. Luke Day

26. Andrew Scott

25. Mark Ronson

24. Lucas Hedges

23. John Legend

22. Dev Hynes

21. Armie Hammer

20. Sang Woo Kim

19. Daniel Craig

18. Bill Skarsgard

17. Jeff Goldblum

16. A$AP Rocky

15. Matt Smith

14. Lakeith Stanfield

13. Harry Styles

12. Donald Glover

11. Rami Malek