"Botoks", ostatni film Patryka Vegi, okazał się jeszcze większym hitem niż "Pitbull. Nowe porządki". Mimo bardzo słabych (a wręcz miażdżących) recenzji, Polacy chętnie kupowali bilety do kina na tę produkcję. Wystarczyło 10 dni, żeby "Botoks" zebrał 1 428 000 widzów. Niemożliwe? Teraz słynna produkcja w reżyserii Patryka Vegi trafi na ekrany naszych telewizorów, tabletów i telefonów. Jednak nie chodzi o pełnometrażowy film, a serial. Tak, Patryk Vega stworzył serialową wersję "Botoksu", którą będzie można obejrzeć na platformie Showmax. Zobaczymy w nim rozszerzone wątki znane nam z głośnego filmu.

Serial "Botoks" trafi do Showmax już 31 stycznia i będzie składał się z sześciu odcinków. Przypomnijmy, film od początku był określany jako kontrowersyjny. Jak twierdził sam reżyser, to "najmocniejszy film" w jego karierze, pokazujący realistyczny obraz polskiej służby zdrowia. "Botoks" inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami i opowiada historię czterech kobiet związanych z branżą medyczną. To lekarki (chirurg-urolog i ginekolog), ratowniczki medyczne i pracownice firm farmaceutycznych. Dzieli je wiele, ale łączy je jedno - traktowanie przedmiotowo np. przez ich zwierzchników oraz niesprawiedliwość wobec ich płci. 

W filmie "Botoks"zagrali: Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Marieta Żukowska, Grażyna Szapołowska, Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański, Janusz Chabior. Patryk Vega jest również autorem scenariusza.