BOSS The Scent Absolute i BOSS Bottled Absolute - czym pachną?

BOSS Bottled Absolute to prawdziwie uwodzicielski zapach przeznaczony do noszenia za dnia. Lekkie i magnetyzujące wszystkie kobiece spojrzenia nuty owocowe, cynamonowe i waniliowe perfekcyjnie dopełniają wizerunku współczesnego mężczyzny, od którego wymaga się nieustannej gotowości do działania. 

ZOBACZ: „Dress to celebrate”, czyli męska elegancja dopełniona najlepszymi zapachami. Który na jaką okazję?

Z kolei wieczorowy zapach BOSS The Scent Absolute skomponowany przez Bruno Jovanovicia imponuje świeżością pięknie pachnącego imbiru. Symetrycznie łączące się nuty owocowe maninka i wetiweru składają się na lekkość tego intensywnego męskiego zapachu. Nie bez powodu przy okazji akcji „Dress To Celebrate” zapach BOSS The Scent Absolute został wybrany przez modela Maksa Behra.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maks Behr (@maksbehr) Paź 12, 2019 o 1:16 PDT

BOSS The Scent Absolute i BOSS Bottled Absolute - ELLE MAN testuje

Dla nas, redaktorów, ważna jest różnorodność, która pomoże nam idealnie odnaleźć się w każdej sytuacji. Za dnia w biurze potrzebujemy czuć się swobodnie. Masa obowiązków wymaga ogromnego wysiłku i skupienia i to właśnie w tym przedziale czasowym zapach BOSS Bottled Absolute pomagał nam dawać z siebie absolutne maksimum. 

BOSS Bottled Absolute to zupełnie nowy zapach w kultowej rodzinie BOSS Bottled. Absolute to hołd oddany ponadczasowej męskości. Zachowuje znane nuty jabłka i cynamonu, które zostały wzbogacone pełną energii bergamotką i owocowymi akordami śliwki. Drzewne nuty w bazie zapachu dodają mu klasycznego męskiego charakteru, którym musimy się wykazywać na co dzień - podczas kolegiów, spotkań z klientami i wywiadów. I wiecie, co się działo, kiedy testowaliśmy BOSS Bottled Absolute? Każdy, dosłownie każdy nasz rozmówca pytał, czym pachniemy. A byli wśród nich topowy polski aktor, znany fotograf i wybitny pisarz. I wszystko wskazuje na to, że zainspirowaliśmy ich do sięgnięcia po ten zapach! Co więcej, coraz częściej czujemy go też na naszych redakcyjnych korytarzach!

Nasza praca nie kończy się jednak po wyjściu z budynku redakcji. Gościmy na wielu imprezach promujących różne marki i produkty i także po zmroku mamy za zadanie wypadać najlepiej, jak tylko się da. Tu idealnie sprawdza się zapach BOSS The Scent Absolute. Perfumy te dzięki swoim nutom zapachowym są idealnym dopełnieniem wieczorowych, często znacznie bardziej formalnych stylizacji. 

Tak jak w przypadku zapachu dziennego, BOSS The Scent Absolute z ukrycia starał się przekazać, że jesteśmy w nieustannej gotowości do działania. Perfumy te pozwoliły zwrócić na siebie uwagę wielu osób, z którymi mieliśmy okazję rozmawiać. Nie były one zbyt ostre, czy nachalne. Były czymś w rodzaju asa w rękawie, dzięki któremu mogliśmy skraść show w wyczekanym przez nas momencie. Niezależnie od tego, czy przyszło nam pojawić się w gmachu teatru czy biurowcu, w którym przeprowadzana była jakaś wieczorna prezentacja, BOSS The Scent Absolute idealnie wpasowywał się w panujący nastrój. Świetnie odnajdywał się w teatrze, restauracji czy barze - był po prostu niesamowicie elastyczny pod kątem tego, na jakie wydarzenia i okazje przyszło nam go nosić.

Jak się bowiem okazuje, zapachy marki BOSS to pewniak dla każdego faceta, niezależnie od okazji, na którą je wybierzesz. Czy będzie to spotkanie za dnia, czy nieco bardziej formalna kolacja czy impreza wieczorową porą, zapachy BOSS Bottled Absolute i BOSS The Scent Absolute zawsze pozwolą Ci się cieszyć pewnością siebie. I zapachem skóry, o który - zaufajcie nam - zapyta Was niejedna kobieta. Nam przydarzało się to nieustannie. I wcale nie narzekamy!