Zyskaj przewagę nad innymi

Perfumy mają tę podstawową wadę, że ich zapach z czasem się ulatnia. Po kilku godzinach od spryskania często kompletnie ich już nie czuć, my zaś pozostajemy z pytaniem: na co wydałem kilkaset złotych? Hugo Boss doskonale rozumie facetów i ich potrzeby. Stąd też zapachy nowe zapachy na rynku - BOSS Bottled Absolute i BOSS The Scent Absolute - oprócz tego, że pasują do niemal każdej stylizacji, to także bez problemu utrzymają się na naszym ciele przez cały dzień. Nie trzeba się martwić o to, że zwietrzeją pod wpływem pogody. To w dużej mierze zasługa starannie kompozycji zapachowych.

Diabeł tkwi w nutach zapachowych!

Do noszenia za dnia jest przeznaczony zapach BOSS Bottled Absolute. Dzięki wyśmienitemu połączeniu nut owocowych, cynamonowych i wanilii uzyskano uczucie świeżości, która jest nam niesamowicie potrzebna w pracy. Przez to, że zapach świetnie się trzyma przez cały dzień i pachnie bardzo męsko, ciężko w zasadzie czuć znużenie, z którym BOSS Bottled Absolute walcz. I idzie mu z to wyśmienicie. Dodatkowo dodaje on pewności siebie, co jest szalenie ważne w sytuacjach, gdy stajemy przed trudnymi decyzjami.

Zaprojektowany zaś do aktywności wieczorowej zapach BOSS The Scent Absolute imponuje uwodzicielskim połączeniem imbiru, owocu maninka i wetiweru. W porównaniu z BOSS Bottled Absolute, ten jest nieco cięższy, lecz dzięki temu można zwracać na siebie uwagę bardziej niż podczas rutynowego dnia w pracy. To właśnie pięknie pachnący imbir wkomponowany w zapach sprawia, że nie umknie nam żadne kobiece spojrzenie.

Powiedz „nie” niepewności i rutynie

Obydwa zapachy są idealnymi dopełnieniami zarówno klasycznych, jak i casualowych stylizacji. Podczas testu redakcyjnego dla porównania postanowiliśmy przez jeden dzień nie korzystać z żadnego z nich. Towarzyszyło nam wówczas uczucie niepewności i  swoistej "nagości". To trochę tak, jakbyśmy tamtego dnia celowo nie skorzystali z antyperspirantu, przez co przez cały dzień czuliśmy się niepewnie.

BOSS The Scent Absolute podczas wieczornych wyjść był niemal tak samo ważny jak krawat, czy marynarka. BOSS Bottled Absolute z kolei był nie do zastąpienia - niczym laptop dla dziennikarza. Trzeba uważać, ponieważ obydwa zapachy silnie uzależniają. I to nie tylko tych, którzy akurat mają je na sobie!

Nowe zapachy BOSS są idealne dla faceta w każdym wieku

BOSS Bottled Absolute i BOSS The Scent Absolute są idealnym połączeniem. Wzajemnie się uzupełniają, szczególnie w kwestii kompozycji zapachów. Jeden jest nieco cięższy od drugiego, w zamian oferuje jednak swój magnetyzm. Nie ma znaczenia, czy masz 25 czy 50 lat, zapachy BOSS są idealne dla każdego z nas, niezależnie od metryki.

Dlatego też oba zapachy marki BOSS możemy polecić każdemu facetowi. Z pewnością idealnie sprawdzą się też jako  prezent pod choinkę. Jeśli planujesz zatem dać swojemu partnerowi któryś z zapachów, docenisz w ten sposób jego męskość i pokażesz przy tym, jak bardzo Ci na nim zależy. W końcu każdy facet chce się czuć i pachnieć męsko. Tej zimy dostaje ku temu wyjątkowo pomocne narzędzie.