"Bond 25"- zmiany w scenariuszu. Kto go poprawi?

Scenariusz nie spodobał się producentce, Barbarze Broccoli. Zleciła ona wprowadzenie poprawek Scottowi Z. Burnesowi, twórcy scenariusza między innymi „Ultimatum Bourne’a” czy „Na głęboką wodę”. 

Przypomnijmy, że początkowo za scenariusz „Bonda 25” odpowiedzialni byli związani z serią już od 20 lat Neal Purvis i Robert Wayde. Później producentom spodobała się wizja proponowana przez Danny’ego Boyle’a, która uwzględniała wcielenie Tomasza Kota w rolę antagonisty - rosyjskiego gangstera. Scenariusz Boyle’a miał nawiązywać do współczesnych, napiętych stosunków na linii Rosja - Wielka Brytania. Rzekomo ten pomysł nie spodobał się Danielowi Craigowi - odtwórcy roli Jamesa Bonda. Ostatecznie powrócono do wersji Purvisa i Wayde’a. Lecz i ta producentom się nie spodobała i jak się okazało wymaga poprawek … 

"Bond 25"- kiedy premiera?

To już trzecia zmiana daty premiery kolejnej odsłony przygód Agenta 007. Początkowo mówiło się, że film pojawi się w kinach w listopadzie tego roku. Po kolejnych zmianach datę wyznaczono na 14 lutego 2020 r. A teraz? Jak donosi „The playslist”, producenci zarzekają się, że „Bond 25” pojawi się w kinach 8 kwietnia 2020 roku. 

Miejmy nadzieję, że to już ostatnia zmiana daty premiery. Bo ile można czekać?