Ostre cięcia, wyraziste kontury, geometryczne formy, detale, tradycja mistrzowskiego złotnictwa, ponadczasowy styl i idealna proporcja rzemiosła do designu. To wszystko znajdziecie w ANGLE - najnowszej kolekcji biżuterii marki BELLER dla mężczyzn. Kolekcja polskiej marki udowadnia, że nowoczesna interpretacja męskiego stylu, wykorzystując nurty i tendencje w projektowaniu biżuterii, tworzy nowy kierunek wychodząc z cienia na pierwszy plan.

Na polskim rynku długo nie było zwyczaju oferowania mężczyznom biżuterii wykonanej według światowych standardów, spełniającej etyczne normy pozyskiwania kruszców i kamieni szlachetnych. Polska marka biżuteryjna postanowiła to zmienić, dlatego kolekcja ANGLE jest pierwszą w Polsce męską kolekcją biżuterii, która tworzy wyjątkowy wybór projektów powstałych z myślą o możliwości personalizacji biżuterii najwyższej jakości. Ciągłe dążenie do perfekcji jest widoczne w formach, jak i wykonaniu biżuterii.

Już teraz można ją oglądać w niezwykłej sesji autorstwa Mirosława Sycza i stylizacjach Roberta Łosyka. Zdjęcia znajdziesz w naszej GALERII>>>