Skóra z niedoskonałościami

 

KROK 1
Niedoskonałości nie zwalczysz zwykłym mydłem. Rano i wieczorem myj twarz oczyszczającym żelem węglowym Bielenda Carbo Detox z dodatkiem aktywnego węgla. Jak odkurzacz usuwa on zanieczyszczenia i zmniejsza problemy ze skórą. A przy tym likwiduje nadmiar sebum, dzięki czemu nie będziesz się świecić jak księżyc w pełni.

 

KROK 2
Zastosuj krem, który dostarczy skórze składników do prawidłowego funkcjonowania oraz doda jej energii. Postaw na połączenie witaminy C, magnezu, kofeiny i ceramidów. Taki właśnie kompleks znajdziesz w kremie nawilżającym Bielenda Extra Energy.

 

Masz skłonność do niedoskonałości, zanieczyszczeń, świecenia skóry? Nie unikaj kosmetyków, ale stosuj te z formułą
„oil free”.

Skóra bardzo sucha

 

KROK 1
Do mycia twarzy używaj specjalnego, nawilżająco-łagodzącego żelu do mycia twarzy Bielenda Hydra Force. Dzięki niemu zapomnisz o ściągnięciu skóry po myciu i zaczerwienieniu, którego nie możesz pozbyć się przez następne pół godziny.

 

KROK 2
Po myciu lub goleniu nałóż na twarz lekki aquagel nawilżająco-łagodzący Bielenda Hydra Force. Momentalnie ukoi pożar na skórze i uczucie pieczenia, ale nie pozostawi tłustej warstwy. Ma lekką formułę żelu, dzięki której wchłania się błyskawicznie.

 

Jeśli ciągle masz podrażnioną skórę, gol się z włosem. Unikaj płynów po goleniu z alkoholem i stosuj nawilżające kremy z kwasem hialuronowym.