Czekacie na serial "Belfer 2"? Spokojnie, kolejne odcinki już nie długo trafią na ekrany naszych telewizorów. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, ale producenci obiecują, że nastąpi to jesienią. Od kilku miesięcy śledzimy losy drugiego sezonu "Belfra". Do sieci trafił właśńie pierwszy teaser zapowiadający produkcję "Belfer 2".

Wiemy, że Maciej Stuhr ponownie wcieli się w Pawła Zawadzkiego. Główny bohater przyjeżdża do Wrocławia, by tam rozpocząć pracę w prywatnym liceum. Polonista będzie musiał rozwiązać kolejną zagadkę - w szkole dochodzi do zaginięć uczniów.

Reszta obsady w "Belfrze 2" zastała zmieniona. Oprócz Macieja Stuhra w "Belfer 2" zagrali także: Michalina Łabacz ("Wołyń"), Eliza Rycembel ("Obietnica"), Zofia Wichłacz ("Miasto 44", "Powidoki"), Aleksandra Konieczna ("Ostatnia rodzina"), Mirosław Haniszewski ("Jestem mordercą"), Dorota Landowska ("Czerwony pająk"), Joanna Sydor ("Ziarno prawdy"), Aleksandra Domańska ("Bodo"), Krystian Pesta, Radosław Krzyżowski ("Sala samobójców"), Philippe Tłokiński ("Noc Walpurgi"), a także Anna Smołowik ("Chemia") i Stefan Pawłowski ("O mnie się nie martw").

Za scenariusz serialu "Belfer 2" odpowiedzialni będą Jakub Żulczyk i Monika Powalisz - do duetu dołączyli również Wojciech Bockenheim ("Szpieg") oraz Bartosz Ignaciuk ("Chomik"). Za reżyserię odpowiadają: Krzysztof Łukaszewicz ("Karbala") i Maciej Bochniak ("Disco polo").