Z pewnością czekaliście na tę informację! Wiemy już kiedy "Belfer 2" trafi na ekrany naszych telewizorów. Przez ostatnie miesiące data była utrzymywana w tajemnicy, wiedzieliśmy jedynie, że premiera odbędzie się jesienią. Niestety, nie będzie to już we wrześniu. Premiera produkcji "Belfer 2" zaplanowana jest na 22 października, oczywiście na kanale CANAL+.

"Belfer 2": o czym będzie?

Wiemy, że Maciej Stuhr ponownie wcieli się w Pawła Zawadzkiego. Główny bohater przyjeżdża do Wrocławia, by tam rozpocząć pracę w prywatnym liceum. Polonista będzie musiał rozwiązać kolejną zagadkę - w szkole dochodzi do zaginięć uczniów. Za scenariusz odpowiedzialni są Jakub Żulczyk, Monika Powalisz, Wojciech Bockenheim ("Szpieg") oraz Bartosz Ignaciuk ("Chomik").

"Belfer 2": obsada

Oprócz Macieja Stuhra w "Belfer 2" zagrali także: Michalina Łabacz ("Wołyń"), Eliza Rycembel ("Obietnica"), Zofia Wichłacz ("Miasto 44", "Powidoki"), Aleksandra Konieczna ("Ostatnia rodzina"), Mirosław Haniszewski ("Jestem mordercą"), Dorota Landowska ("Czerwony pająk"), Joanna Sydor ("Ziarno prawdy"), Aleksandra Domańska ("Bodo"), Krystian Pesta, Radosław Krzyżowski ("Sala samobójców"), Philippe Tłokiński ("Noc Walpurgi"), a także Anna Smołowik ("Chemia") i Stefan Pawłowski ("O mnie się nie martw").

BELFER. SEZON 2. OD 22 PAŹDZIERNIKA 2017. TYLKO W CANAL+ #belfer2 #morderczagra #premiera

Post udostępniony przez Belfer Original (@belferoriginal)