15.03.2017

"Belfer 2" nadchodzi! Informację o drugim sezonie serialu potwierdzono już po emisji pierwszych odcinków. Cała Polska śledziła z wypiekami na twarzy śledztwo prowadzone przez bohatera granego przez Macieja Stuhra. Na dodatek, sama obsada do końca nie wiedziała kto okaże się sprawcą. Co wiemy o drugim sezonie?

"Belfer 2" trafi na antenę Canal+ jesienią 2017 roku. Aktualnie trwają prace nad nowymi odcinkami. Maciej Stuhr ponownie wcieli się w Pawła Zawadzkiego (tym razem będzie rozwiązywał zagadkę kryminalną w innym mieście). Ale reszta obsady zostanie zmieniona. Za scenariusz odpowiedzialni będą Jakub Żulczyk i Monika Powalisz - do duetu dołączyli właśnie Wojciech Bockenheim ("Szpieg") oraz Bartosz Ignaciuk ("Chomik"). Zmieni się za to reżyser. Ze względu na napięty grafik Łukasz Palkowski nie będzie pracował nad "Belfrem 2" (41-latek zaangażowany jest w film o Jerzym Górskim, "Podwójny Ironman"). Producenci serialu nie ujawniają jeszcze nazwiska nowego reżysera.

Czekamy na dalsze informacje!

6.04.2017

Znamy kolejne szczegóły dotyczące serialu "Belfer 2"! W tym tygodniu padł pierwsz klaps na planie. Główny bohater, Paweł Zawadzki przyjeżdża do Wrocławia, by tam rozpocząć pracę w prywatnym liceum. Polonista będzie musiał rozwiązać kolejną zagadkę - w szkole dochodzi do zaginięć uczniów.

Już wiemy, że oprócz Macieja Stuhra na ekranie pojawi się także Michalina Łabacz ("Wołyń") oraz Eliza Rycembel ("Obietnica"). Za reżyserię odpowiadają: Krzysztof Łukaszewicz ("Karbala") i Maciej Bochniak ("Disco polo").

"Belfer" został doceniony na rozdaniu nagród "Orły". Produkcja wygrała w kategorii "najlepszy filmowy serial fabularny".

#belfer2 #ruszamy #Stuhr

Post udostępniony przez Maciej Stuhr (@maciej_stuhr)

27.06.2017

Producenci serialu "Belfer 2" zrobili niespodziankę fanom. Do sieci trafiły właśnie pierwsze plakaty zwiastujące kolejne odcinki produkcji z udziałem Macieja Stuhra. Drugi sezon "Belfra" promuje hasło "Mordercza gra zaczyna się jesienią". A na zdjęciach reklamowych zobaczymy: Zofię Wichłacz (zagra Karolinę), Michalinę Łabacz (zagra Magdę) oraz Elizę Rycembel (zagra Luizę).

"Belfer 2" zobacz pierwsze plakaty:

"Belfer 2": plakat z Zofią Wichłacz

"Belfer 2": plakat z Michaliną Łabacz

"Belfer 2": plakat z Elizą Rycembel

12.07.2017

Do sieci trafiły nowe informacje dotyczące serialu "Belfer 2". Wiemy już, że w nowych odcinkach pojawią się także: Aleksandra Konieczna ("Ostatnia rodzina"), Mirosław Haniszewski ("Jestem mordercą"), Dorota Landowska ("Czerwony pająk"), Joanna Sydor ("Ziarno prawdy"), Aleksandra Domańska ("Bodo"), Krystian Pesta, Radosław Krzyżowski ("Sala samobójców"), Philippe Tłokiński ("Noc Walpurgi"), a także Anna Smołowik ("Chemia") i Stefan Pawłowski ("O mnie się nie martw").