Zrealizowana na przedmieściach Los Angeles sesja zdjęciowa to uosobienie tego manifestu. Odnajdziemy tu ciepłe, kalifornijskie słońce; pustynny kurz, stylowe samochody i tęsknotę za daleką podróżą w klimacie niczym z amerykańskiego snu.

Marka zaprezentowana została jako swobodny towarzysz dnia codziennego, a przedstawione w tej scenerii produkty są odpowiedzią na prawdziwe oczekiwania współczesnych kobiet i mężczyzn. W istocie, wiosenna kolekcja męska od Kazar jest dowodem na to, że marka nie zapomina o swoich męskich odbiorcach i zdecydowanie rozwija dla nich ofertę. Jest odpowiedzią dla tych, którzy szukają obuwia i akcesoriów idealnie dopasowanych do swoich potrzeb w każdej sytuacji i każdych okolicznościach.

Ogromna różnorodność modeli oraz motywów, umożliwi mężczyznom urozmaicenie swojego wizerunku, a niektórym spośród nich, wręcz jego określenie. Kazar słynie z eleganckiego obuwia biznesowego, ale wiosenna kolekcja pokazuje, że marka ma bardzo dużo do zaoferowania w zakresie obuwia codziennego oraz sneakersów. Mnogość motywów jest ogromna – od stonowanych i klasycznych po odważne i modowe.  Z tych ostatnich wymienić należy przede wszystkim ozdobne, tekstylne taśmy, zarezerwowane dotychczas dla największych domów mody. Dodają one charakteru nie tylko klasycznym modelom, ale występują w różnych formach jako ozdoba również w mokasynach czy obuwiu sportowym.  
Na sneakersach znajdziemy też printy nawiązujące do streetartu i graffiti oraz przełamujące monotonię, intrygujące kolory tęczy. Na szczególną uwagę zasługują niezwykle modne, dzianinowe modele sportowe.
Paleta barw jest bogata – odcienie kobaltu, głęboki granat, mineralna czerwień i słoneczna, energetyczna żółć a także piękne, wyrafinowane bordo. Okres wiosenny to też odrodzenie zieleni - w licznych odcieniach – od jasnej, wypłowiałej po nasyconą leśną.

W wiosennej kolekcji znajdziemy, jak widać, propozycje dla mężczyzn poszukujących odważniejszych dodatków i tych, którzy wolą minimalistyczne wzornictwo. Niezależnie od modelu, każdy odświeży i nada wyrazistości codziennej, męskiej stylizacji. Dzięki świetnemu designowi oraz najwyższej jakości skórom, marka Kazar może poszczycić się wysoką trwałością swoich produktów, a także, co chyba najważniejsze w codziennym użytkowaniu, wygodę i komfort.

Różnorodność materiałów, wzorów i modeli zarówno w kolekcji męskiej jak i damskiej wpisuje się we wspomniany na wstępie manifest marki. Daje ona bowiem możliwość zdefiniowania swojego własnego, indywidualnego stylu i wyrażenie swojej osobowości. Marka stawia na indywidualne podejście do mody, własnego wizerunku i wolny wybór. Szeroka oferta butów, toreb i akcesoriów umożliwia tworzenie niezliczonych wariacji. O końcowym efekcie decydują, wszakże detale.

Kazar uzmysławia, że wszystko zależy od naszej wyobraźni, że bycie sobą to kwestia odwagi, ale i źródło siły. Kimkolwiek jesteś i dokądkolwiek zmierzasz.

 Kolekcja Wiosna 2019 dostępna jest już w sklepach i na kazar.com