Bartłomiej Topa został ambasadorem Mitsubishi

Podczas ceremonii wydania kultowego SUV-a, Bartłomiej Topa otrzymał kluczyki do modelu Outlander od samego prezesa Mitsubishi Motors Corporation - Yasuyuki Oyama: 

- Jestem zaszczycony perspektywą współpracy z tak cenionym i ambitnym artystą. Wielkim podziwem darzę jego najwyższy kunszt aktorski, odważne kreacje, ale i prywatne, sportowe osiągnięcia i zaangażowanie społeczne. Wybór nowej „twarzy” marki Mitsubishi to dla nas ważny i przemyślany krok. Najwyższy kunszt, kreatywność, odwaga w podejmowaniu wyzwań i ambicja bliskie są zarówno nowemu ambasadorowi, jak i samej marce Mitsubishi Motors, słynącej z innowacyjnych rozwiązań technicznych  – powiedział Yasuyuki Oyama.

Jakim Outlanderem pojedzie Topa?

Bohater jednego z naszych wywiadów otrzymał kluczyki do najnowszej wersji Outlandera. Pod maską znajdzie się 2-litrowa jednostka, dysponująca mocą 150 KM. Dodając do tego napęd 4X4 i automatyczną skrzynię biegów otrzymamy bardzo porządnego SUV-a. Ponadto egzemplarz, którym będzie jeździł Bartłomiej Topa, jest najlepiej wyposażoną wersją Outlandera: jest to Instyle Plus CVT 4WD.

CZYTAJ TEŻ: Bartłomiej Topa w ELLE Man: Jesteśmy na równi pochyłej. Dalej jest już tylko przepaść

Aktor jest podekscytowany nowym Outlanderem:

- Ten rok będzie dla mnie bardzo intensywny, z wieloma podróżami, więc cieszę się, że w natłoku obowiązków pomoże mi dobry samochód. Miałem okazję do krótkiego zapoznania się z Mitsubishi Outlanderem i pierwsze wrażenia są znakomite. Podoba mi się wyrazista sylwetka, którą podkreśla głęboki czerwony kolor. Szczególnie ważne dla mnie jest ciche, wygodne i przestronne wnętrze. Mamy już pierwsze wspólne pomysły, więc jestem pewien, że współpraca z Mitsubishi zapowiada kolejną ciekawą przygodę – dodał na zakończenie ceremonii Bartłomiej Topa.