Na długim czerwonym dywanie rozłożonym przed londyńskim Albert Royal Hall stawili się niemal wszyscy nominowani, choć w oczy rzuciło się kilka dużych nieobecności. Na gali nie pojawili się choćby Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Anthony Hopkins, Tom Hanks czy zeszłoroczny zwycięzca - Rami Malek. Mimo to i tak było kogo podziwiać i w kogo się wpatrywać. Naszą szczególną uwagę zwrócili jak zawsze elegancki Taron Egerton, młody gwiazdor serialu "Sex Education" - Asa Butterfield, partner żywiowy Elton Johna - David Furnish w garniturze od Diora i Al Pacino, który przyszedł na galę w... sportowych butach marki New Balance. Niestety niezbyt chyba wygodnych, skoro się w nich na czerwonym dywanie niefortunnie potknął i przewrócił.

BAFTA 2020: najlepsze męskie stylizacje 

Galę BAFTA 2020 już po raz kolejny z rzędu swoją obecnością uświetnili także księżna i książę Cambridge. Księżna Kate pojawiła się w białej sukni ze złotymi ornamentami marki Alexander McQueen. Książe William, jak roku, postawił na klasyczny czarny smoking sparowany z czarną muchą i aksamitnymi loafersami w tym samym kolorze. 

ZOBACZ: Oscary: 10 najlepszych ról męskich, które otrzymały nagrodę [RANKING ELLE MAN]

Galę poprowadził Graham Norton, popularny komik, prowadzący swój talk show na antenie BBC pt. "Graham Norton Show". Gwiazdor zabłysnął jeszcze przed nią. Na czerwonym dywanie pojawił się bowiem w atłasowej, bordowej marynarce z ręcznie wykonanymi haftami.

Zobacz najlepsze męskie stylizacje gwiazdy na czerwonym dywanie podczas 73. gali rozdania nagród BAFTA w naszej GALERII>>>

CZYTAJ TEŻ: Oscary: 10 najlepszych filmów, które zdobyły statuetkę [RANKING ELLE MAN]