W trzeciej części „Bad Boysów” Marcus Burnett i Mike Lowery ponownie łączą siły, gdy albański najemnik obiecuje im zemstę za śmierć brata. W zwiastunie filmu można zauważyć, że niewiele zmieniło się w relacji między bohaterami granymi przez Willa Smitha i Martina Lawrence’a. To wciąż to specyficzne dowcipkowanie. Oprócz tego sporo sekwencji zdradza nam, że nie zabraknie w produkcji odpowiednio przegiętej akcji czy luksusowych pojazdów. Czyli generalnie standard serii.

Pomijając powyższy duet w „Bad Boys for Life” wystąpią również Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig oraz Charles Melton. Wcielili się oni w nowy zespół młodych policjantów. Reżyserami filmu są Adil El Arbi i Bilall Fallah. To spora zmiana, bowiem jak doskonale wiadomo, dwie pierwsze części nakręcił Michael Bay. Jednak patrząc na zwiastun, można odnieść wrażenie, że duet reżyserski nie miał problemu z odwzorowaniem stylu twórcy „Transformersów”.

CZYTAJ TEŻ: „Joker” – nowy zwiastun filmu z Joaquinem Phoenixem. Będzie najlepszym Jokerem?

Premiera „Bad Boys for Life” zaplanowana jest w Polsce na 17 stycznia 2020 roku. Przypomnijmy, że poprzednie części ukazały się odpowiednio w 1995 i 2003 roku. Dziś najwyżej stawia się pierwszą odsłonę, ale być może nadchodząca odsłona zademonstruje coś zbliżonego w jakości rozrywki. Jednak ciężko będzie jej zdobyć status kultowego. Poniżej zwiastun: