Bad Boy to najnowszy zapach amerykańskiego domu mody Carolina Herrera. Jak zapowiadają jego twórcy, zapach ten ma  na nowo zdefiniować męskość. A ta, jak nigdy wcześniej, jest wielowymiarowa, a na dodatek podkreśla dualizm charakteru współczesnego faceta. Mężczyźni są dziś wrażliwi i silni. Heroiczni i bezbronni. Władczy i empatyczni. Bad Boy hołduje tym z nas, którzy są pewni siebie i nie mają obawy dzielić się swoimi uczuciami z innymi. Zły chłopiec lubi czasem nieźle nabroić. Czynem, słowem. I zapachem.

Carolina Herrera stworzyła wodę toaletową dla takiego typu facetów. Seksowną, elegancką i intensywną. To w dużej mierze za sprawą połączenia nut zapachowych bobu tonka, kakao i drzewa ambrowego z wonią szałwii, bergamotki oraz czarnego i białego pieprzu. Idealnie odwzorowują one złożoną osobowość wszystkich niegrzecznych chłopców. 

Nowy zapach Caroliny Herrery z polskim ambasadorem 

Ciężko o lepiej pasującą twarz do zapachu Bad Boy niż Mikołaj Roznerski. Dlaczego? Aktor w ostatnim czasie występuje w coraz większych produkcjach, w których przeważnie odgrywa rolę złoczyńcy, czarnego charakteru albo bitnika. Za przykład niech posłużą choćby tylko dwie z ostatnich produkcji z jego udziałem: "Fighter" czyb "Diablo. Wyścig o wszystko". 

Zapach Bad Boy jest dostępny w nietuzinkowym flakonie w kształcie pioruna. Forma idealnie oddająca zadziorność, osobowość i charakterek każdego chłopaka, który lubi czasem pogrzeszyć. Obok Mikołaja Roznerskiego, globalnym ambasadorem zapachu jest Brytyjczyk Ed Skrein, który z polskim aktorem ma wiele wspólnego. Obaj są artystami w tym samym wieku, obaj rozkochują w sobie rzesze kobiet i obaj potrafią być naprawdę niegrzeczni. Nie tylko na planie filmowym. I chyba w całej tej historii tego zazdrościmy im najbardziej.