Aston Martin Automotive galleries and lairs: co wiemy o nowej usłudze brytyjskiego producenta?

Jako, że klienci Astona Martina są niezwykli, w domyśle mają też niezwykłe potrzeby. Producent wyszedł naprzeciw ich oczekiwaniom i stworzył miejsce, w którym będą mogli zaprojektować wymarzony dom dla swojego auta. Zlokalizowany w Pebble Beach Aston Martin Automotive Galleries and Lairs zaproponuje klientom zamówienie przestrzeni magazynowej dla swojego auta, lub zaprojektowanie akcesoriów do tej już istniejącej.

Od dłuższego czasu Aston Martin chwali się programem „Q”, dzięki któremu możemy w pełni spersonalizować zamawiane auto. Aston Martin Automotive galleries and lairs ma być jego dopełnieniem. 

Brytyjski producent dał swoim klientom możliwość pracy nad wymarzoną przestrzenią wraz ze swoją brygadą grafików i projektantów. Niezależnie skąd pochodzi posiadacz Astona Martina, marka ściągnie do siebie dodatkowo projektanta z danego regionu, by ten w oparciu o wiedzę z zakresu panującej (na przykład w Warszawie) architektury i stylistyki pomógł spersonalizować przestrzeń garażową. 

CZYTAJ: Bugatti Centodieci: wszystko, co powinieneś o nim wiedzieć

Marek Reichman, jeden z dyrektorów marki, miał już okazję pracować przy kilku projektach stworzonych przez nowy oddział Astona Martina. Nadzorował chociażby prace nad tworzeniem pierwszego domu marki w Tokyo, jak i wystrojem niezliczonej liczby salonów. Wszystko po to, by klienci kupujący Astona Martina poczuli się jeszcze ważniejsi:

- Wyobraźcie sobie luksusowy design Waszego domu, inspirowany Waszym autem. Wyobraźcie sobie Waszą wymarzoną przestrzeń, w której kluczową rolę będzie odgrywać Wasze auto. Wszystko to jest teraz możliwe dzięki naszej nowej usłudze. Dla motoryzacyjnych entuzjastów garaż jest tak samo ważny, jak reszta domu. - powiedział Reichman

Nie wiemy jak Wy, ale nam nowa usługa Astona Martina bardzo przypadła do gustu!