Jak można przeczytać w opisie nowej odsłony Annabelle, demonologowie Ed i Lorraine Warren ponownie spróbują uniemożliwić opętanej lalce popełnienie kolejnych okrutnych czynów. Aby tego dokonać, przywiozą Annabelle do zamkniętego pokoju z niezwykłymi przedmiotami w swoim domu, układając ją „bezpiecznie” za poświęconym szkłem i proszą księdza o udzielenie błogosławieństwa. Jednak podczas pewnej nocy, lalka obudzi zamknięte w pokoju złowieszcze duchy, które na swój nowy cel obiorą dziesięcioletnią córkę Warrenów, Judy i jej przyjaciół. 

Annabelle powraca

W obsadzie „Annabelle wraca do domu” zobaczymy Verę Farmigę i Patricka Wilsona, czyli doskonale znanych aktorów z dwóch części „Obecności”. Oprócz tego w filmie występują m.in. Mckenna Grace, Madison Iseman i Katie Sarife. Reżyserem i scenarzystą obrazu jest Gary Dauberman, który na koncie ma skrypty do bardzo udanego „To” na podstawie powieści Stephena Kinga oraz dwóch poprzednich części „Annabelle”.

„Annabelle wraca do domu” - kiedy premiera?

Przypomnijmy, że dwa pierwsze spin-offy z demoniczną zabawką cieszyły się wielką popularnością. Pierwszy film z 2014 roku zarobił 257 milionów dolarów przy budżecie wynoszącym 6.5 mln, zaś kontynuacja „Annabelle: Narodziny zła” z 2017 poradziła sobie jeszcze lepiej, bo zgarnęła 306 mln (budżet 15 mln). Nic więc dziwnego, że producenci zdecydowali się nakręcić kolejny film. Kontynuacja poczynań Annabelle tu murowany hit. Premiera filmu odbędzie się 12 lipca 2019 roku. My już drrrrrżymy na są o niej myśl.

Zwiastun „Annabelle wraca do domu” zobacz poniżej: