Ten wieczór w restauracji Signature należał zdecydowanie do wyjątkowych. Lekka, przyjemna i elegancka czwarta odsłona Signature Gwiazd zebrała po raz kolejny wspaniałych gości i partnerów jak Longines i Instax. Goście zebrani w hotelowym patio H15 Boutique Hotel na części oficjalnej udali się na kolację by jako pierwsi degustować dania przygotowane przez parę. Wśród zaproszonych gwiazd byli m.in. Natalia Kukulska z Michałem Dąbrówką, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Borys Szyc i Justyna Nagłowska, Omenaa Mensah oraz Katarzyna Zielińska.

- Cudowna przygoda! Gotowanie to magia. Podobnie jak muzyka i sztuka. Gwiazdą wieczoru została ośmiornica grillowana. Jej historia ma swoje korzenie na greckiej wyspie, gdzie pobraliśmy się na plaży. To było nasze danie ślubne, podane w tawernie. Pomyśleliśmy, że mamy już dość zimy i zaserwujemy coś, co będzie się kojarzyło ze słońcem, z latem, z morzem. Przyznam, że modyfikowaliśmy je na wiele sposobów tak, by podczas kolacji było perfekcyjne. Oboje uwielbiamy jeść i kochamy podróże, a te najlepiej smakują od kuchni - mówi Anita Lipnicka.

Anita Lipnicka i Marek Gray w nowej odsłonie projektu Signature Gwiazd

Wisienką na torcie owego wieczoru był kameralny koncert Anity Lipnickiej. Po daniu głównym wszystkich zebranych zaproszono na patio na którym Anita zaśpiewała dla swoich gości kultowe utwory a wśród nich „piosenkę księżycową”, którą wyjątkowo zadedykowała Borysowi Szycowi.

- Dania Małgosi Sochy, Anita Sokołowskiej i Borys Szyca cieszą się ogromną popularnością, myślę, że teraz i danie Anity Lipnickiej i Marka Graya uzyska olbrzymie uznanie wśród naszych gości - mówi Marcin Mazur, dyrektor spółki zarządzającej restauracją

Danie pary dostępne już w menu Signature to: ośmiornica z ziemniakiem, cimichurri i avocado. Znajdziecie je restauracji Signature, w Warszawie przy ul. Poznańskiej 15.