Właśnie wystartowała usługa subskrypcyjna Amazon Prime, która obejmuje szereg ulg i rabatów podczas korzystania z różnego rodzaju usług oferowanych światowego giganta.

Za zaledwie 49 złotych rocznie (lub mniej opłacalne 10,99 miesięcznie) polscy użytkownicy platformy otrzymają:

  • Szybką oraz darmową dostawę produktów ze sklepu Amazona (obejmuje ona również usługi kurierskie, jak i Paczkomaty oraz inne punkty odbioru zaproponowane przez sprzedającego);
  • Dostęp do zaproponowanych przez sklep okazji zakupowych, które będą wyselekcjonowane tylko z myślą o posiadaczach abonamentu Amazon Prime;
  • Możliwość korzystania z treści, które znajdują się w serwisie VOD Amazon Prime Video – to seriale, filmy i produkcje popularnonaukowe z całego świata wraz z polskimi napisami i/lub lektorem (wcześniej dostęp do platformy kosztował 25,99 zł/mies.!)
  • Dostęp do Games with Prime – obejmuje możliwość darmowego grania w wybrane gry na platformie PC, a także comiesięczną subskrypcję kanału na portalu Twitch.

Sklep Amazon chce stać się konkurencją dla popularnego w Polsce Allegro. Zainteresowanie produktami ze sklepu stale rośnie, ponieważ dostępne są one w różnych promocjach. Wielu przekonuje również fakt, że znacznie przyspieszono realizację zamówień oraz wysyłkę. Kiedy dodamy do tego darmową dostawę dla abonentów Amazon Prime, mówić możemy o naprawdę konkurencyjnej ofercie.

Amazon Prime Video – duży wybór produkcji

Również coraz większym uznaniem cieszy się platforma streamingowa Amazon Prime Video, która jest jedną z najchętniej wybieranych na świecie. W Polsce wyraźnie przegrywa z Netfliksem czy HBO Go, ale jej popularność również stale rośnie. Wszystko za sprawą cenionych produkcji oryginalnych takich jak serial „The Boys” czy program prowadzony przez kultowe trio Clarkson-Hammond-May, którzy po odejściu z BBC zakotwiczyli właśnie pod szyldem Amazona.

W ofercie są również dziesiątki filmów i seriali na licencji, w tym kultowe „The Office”, „Dwóch i pół” i wiele innych.
Amazon już teraz zapowiedział przygotowanie kolejnych głośnych produkcji. Bez wątpienia najwięcej mówi się o serialu osadzonym w uniwersum „Władcy pierścieni”. Już teraz potwierdzono, że będzie to najdroższy serial w historii. W ostatnim czasie pojawiają się kolejne szczegóły z nim związane i zapowiada się naprawdę interesująco.